Stick War: Legacy APK – Sınırsız Taş Hile - Webhaberim
Mobil

Stick War: Legacy APK – Sınırsız Taş Hile

Tüm zamanların popüler oyunları içinde yer edinen Stick War Legacy yapımı şimdi sizlerle sitemizde buluşuyor. Üstelik hileli versiyonu ile mobil cihazlarınıza yüklenecek olan bu oyun ile sizlerde keyifli zaman geçireceksiniz.

Son zamanlarda oldukça popüler bir hale gelmeyi başaran Stick War Legacy oyunu ile sizlerde eğlenceye hazır olun. Zorlu ve keyifli bir oyun olan yapımda çöp adamları yok etmeye hazır olun. Google Play Store mağazlarında 50.000.000 kullanıcı tarafınca indirilen oyun popüler hale gelmeyi başardı. Oyun rahat denetim ile etkisinde bırakan bir edinim sunuyor. Bölgenizi ve gücünüzü genişletme çalışmalarında bir çöp adam ordusuna komuta edeceksiniz. Bir kral olun ve çöp adamların yaşamına katılarak ülkenizi zafere taşıyın.

Strateji oyunları oynamayı sevenler, oyunun strateji yönleri yardımıyla kesinlikle Stick War Legacy yapımını seveceler. Sıfırdan bir imparatorluk inşa ederek daha çok bölge ve mülk kazanmak için mücadeleye devam etmeli, gerçek bir savaşın strateji yönünü deneyimleyeceksin. Birimler, harp esnasında onlara büyük yardım sağlayacak değişik silahlar ve eşyalar ile donatılabilir. Bu silahları oyun içi savaşlarda kullanarak rakiplerinize gore bir adım önde olacaksınız. Ayrıca sizler için paylaştığımız Stick War Legacy MOD APK dosyası ile oyunu hileli versiyonu ile oynayacaksınız. Sınırsız Taş Hilesinin bulunmuş olduğu bu apk dosyası yardımıyla sizlerde oyundaki tüm öğelere ücretsiz bir şekilde haiz olacaksınız.

Oyun Özellikleri

Uygulama Detayları

  • Full parasız mobil strateji harp oyunu oyna.
  • Alımlı 3D grafikler ve mükemmel ses efektlerinin tadını çıkarın.
  • Çöp adam ordunuzu oluşturun ve düşmanlara karşı savaşım edin.
  • Öğelerin yaprak, buz, lav, yırtıcı ve vampir benzer biçimde özellikleri mevcut.
  • Sonsuz Ölüler Hayatta Kalma Modu oyununu oyna.
  • Turnuva Modu ile sizlerde kupalar kazanın.
  • Günlük görevleri tamamla ve süpriz ödüllerin sahibi ol.

Karikatür sanat seçimi, çöp adam figürlerinin son aşama dostça görünmesini elde eden Stick War Legacy oyununda başarıya ulaşmış grafikler sizleri oyunun içine çekecek. Bayağı bir çöp adam benzer biçimde görünen bu karakterler harp meydanında adeta acımasız bir şeytana dönüşüyorlar. Ayrıca oyun içi eylemlerinizin her biri gerçekçi ses efektleriyle doğru bir halde sizlere aktarılmaktadır. Tüm bu şaşırtıcı özelliklere haiz olmasına karşın bu oyun tamamen parasız bir halde mobil cihazlarınıza misafir olacak. Güvenli taraması tarafımızdan meydana gelen yapımda asla bir halde zararı dokunan içerik bulunmamaktadır. Sizlerde detaylı kurulum aşamasını eksiksiz olarak yerine getirin ve oyunun keyfini derhal çıkarın.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri