Memur ve Personel Alımı

Stokçular Yeniden İş Başında! 15 Bin Litreden Fazla Ayçiçek Yağı Stoklamışlar

Bu günlerde dünya genelinde paniğe yol açan Ayçiçek yağ krizi gündemden düşmezken stokçular gene iş başlangıcında yakalandı. Stokçuluğun kabahat bulunduğunu öğrenmesine rağmen bir marketin 15.316 litre ayçiçeği yağını yığın yapmış olduğu ortaya çıktı.

Tüm şehirlerde yurttaşlar ayçiçek yağı alabilmek için birbirini eziyor. (*15*) bir ay sonrasında yağ tespit edemeyeceği kaygısını yaşarken bazısı yağ maliyetlerinin iki üç katına çıkacağını iddiasında buluyor. Hükümetten meydana getirilen açıklamalarda ise yağ stokunda rastgele bir mesele olmadığı ve yağ kasvet sürükle açıklanıyor. Ancak yağ mevzusunda kafalar bu kadar karmaşıkken bazı marketler tekrardan vaziyeti fırsata çevirebilmek ismine stokçuluk halletmeye devam ediyor.
15.316 litre ayçiçek yağı ele geçirilerek legal işlem yapılmış oldu. Şahinbey Belediyesi olarak stokçuluğa dur diyoruz ve yurttaşımızın her daim yanında oluyoruz” ifadelerini kullandı.

stokcular yeniden is basinda 15 bin litreden fazla aycicek yagi stoklamislar 622670a237063

Konya’da 2 Markete İşlem Uygulandı

Konya’nın Kulu ilçesinde zabıta takımlarınca reelleştirilen teftişlerde, ayçiçeği yağı stoku yapıldığı bulunan 2 market hakkında işlem uygulandı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri