Televizyon

Stranger Things 4. Sezon: Hopper ve Joyce Bir Araya Geliyor mu?

Stranger Things 4.sürem: Hopper ve Joyce Bir Araya Geliyor mu? Netflix’in ‘Stranger Things’i 1980’lerde geçen bir bilimkurgu dizisidir. Gosteri ağırlıklı olarak öteki dünya can alıcıları, ilk aşk ve hesapları üstlenirken bir grup gencin çevresinde dönüyor. Joyce Byers (Winona Ryder) ve Jim Hopper (David Harbour), dizinin eski karakterlerinden ikisi. Hayatları dağılmış olsa da birbirlerini liseden beri tanıyorlar. 1983’te Joyce, oğlu Will’in kaybolmasının peşinden Hopper’a ulaşır. Hopper, Eleven’ın üvey babası olduktan sonrasında, ona ebeveynliğin tüm denemeleri ve sıkıntıları süresince rehberlik eder. Hopper ve Joyce’un birbirlerine karşı duygusal hisler beslediği büyük seviyede ima edilir. Hopper ve Joyce’un ‘Stranger Things’de bir araya gelip gelmeyeceğini merak ediyorsanız, sizi koruduk. SPOILER ÖNDE.

Hopper ve Joyce Birlikte Bitiyor mu?

Hopper ve Joyce, 1950’lerin sonlarında Hawkins Lisesi’ne gitti. Hatta bir keresinde öğretmenlerden biri tarafınca yakalandılar ve o vakit tek yapabildikleri kaçmak oldu. Sonunda, Hopper orduya katıldı ve Vietnam Savaşı’nda vazife yapmış oldu. Amerika’ya döndükten sonrasında Diane isminde bir hanımla ilişkiye girdi. Birlikte bir kızları vardı, Sara. Hopper ve Diane evlendikten sonrasında, üç kişilik aile, Hopper’ın polis memuru olduğu New York’a taşındı. Ancak kızı kanserden öldü ve eşiyle olan evliliği dağıldı ve Hawkins’e dönerek mahalli şerif olmasını istedi. Joyce ve Lonnie içinde bir noktada aşk olsa bile, evlilik boşanmayla sonuçlandı.

Hopper ve Joyce’un ilişkisi başından beri karmaşıktı. Birbirlerine karşı hisleri olduğu oldukça açık olmasına karşın, onları harekete geçirmekten oldukça korkmuş görünüyorlar. Ancak evlatları yüzünden içinde bulundukları garip koşullar onları kaçınılmaz olarak yakınlaştırır. 1. sezonda ‘The Upside Down’ başlıklı 8. bölümde Hopper, Will’in yaşamını kurtarıyor ve Hopper ile Joyce arasındaki dinamiği daha iyiye doğru değiştiriyor.

2. ‘The Bite’ başlıklı 3. sürem 7. bölümde, bıkkın bir Murray Bauman, Joyce ve Hopper’a bir tek sex yapmalarını ve onunla işi bitirmelerini söyler. ‘The Battle of Starcourt’ başlıklı üçüncü sürem finalinde Joyce, Hopper’ın bir patlamada öldüğünü düşünmeye adım atar. Gerçekte, Rusya’da sonlanmış oldu. 4. sürem 1. ciltte Hopper bir Rus hapishanesinde mahsur kalır. Joyce ve Murray, onun hayatta bulunduğunu öğrenirler ve onu özgür kılmak için bir yolculuğa çıkarlar. Hopper’ın öldüğüne inanıldığında Joyce, Eleven’ın hayatındaki ebeveyn figürü olur. Hopper ve Joyce, Upside Down ve canavarlarından kurtulursa, beraber olabilirler.

Devamını Okuyun: Eleven ve Mike, Stranger Things’de Bir Araya Geliyor mu?

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri