Televizyon

Stranger Things’in 4. Sezonunun Çıkış Tarihi Belli Oldu

En popüler sinema, dizi platformları arasında yer alan Netflix, dünya çapında milyonlarca insan tarafından kullanılmaya devam ediyor. öncelikli olarak 2016 yayımlanan ve 80’li senelerde AMERIKA BIRLEŞIK DEVLETLERI’nin Indiana eyaletinin Hawkins adlı kasabasında bir grup çocuğun yaşadığı acayip vakaların anlatıldığı Stranger Things adlı dizi de bu platformun en ünlü yapımları arasında yer alıyor.

Ülkemizde ve dünyada büyük bir akustik uyandıran bu yapımın yeni sezonu da uzun süredir merakla bekleniyordu.
Şimdi ise coşkuyla beklenen sezondan yeni posterler ve bilgiler paylaşıldı.

Yeni sezon 27 Mayıs günü hayranlar ile buluşacak

Netflix, resmi hesapları üzerinden yaptığı paylaşımlarda dizinin dördüncü sezonundan ‘Her son yeni bir başlangıçtır’ sloganı altında dört adet poster paylaştı. Rusya, Creel Evi ve Kaliforniya gibi yerlerin yer aldığı bu posterler tüm hayranları heyecanlandırırken yeni sezonun iki kısımdan oluşacağı ve ne zaman çıkacağı da açıklamalar arasında yer aldı.
sezonun öbür sezonlardan iki kat uzun olduğunu; bu çehreden iki kısımdan oluşacağını ifade etti. Ayrıca bu sezonun en zorlayıcı ve en mutlu edici sezon olduğunu aktaran Duffer kardeşler yeni sezonun, sondan bir evvelki sezon olduğunu; başka bir deyişle 5. sezonun son sezon olacağını açıklamalarına ilave etti. Dizinin yaratıcıları son olarak Stranger Things dünyasında daha yapılacak birçok coşku verici hikayenin ve yeni gizemlerin olduğunu sözlerine ilave ederek aynı cihanda geçecek olan değişik yapımların çıkabileceği sinyalini de vermiş oldu.

İşte yayımlanan posterler

stranger thingsin 4 sezonunun cikis tarihi belli oldu 620e8e2134664

‘Kaliforniya: Dikkat et!’

stranger thingsin 4 sezonunun cikis tarihi belli oldu 620e8e2904408

‘Creel Evi: Tik Tak, Tik Tak’

stranger thingsin 4 sezonunun cikis tarihi belli oldu 620e8e2e8e4f5

‘Rusya: Ceketini al, buluşuyoruz.’

stranger thingsin 4 sezonunun cikis tarihi belli oldu 620e8e32e0867

‘Her sonun bir başlangıcı vardır’

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri