Suça İtilen Çocuklar Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix - Webhaberim
Genel Kültür

Suça İtilen Çocuklar Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Kabahate İtilen Çocuklar Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Kabahate İtilen Çocuklar dizi mevzusu, yorumu, Juvenile Justice analizi, tenkidi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, rejisörü, senaryocuyu, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç kısım, kaç sürem şeklinde suallerin yanıtlarına erişeceksiniz. Diğer güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
Değişik Kore dizilerinden bilindik olduğumuz duruşma/kort salonu formatı devreye girerken Shim’in Yeonhwa bölgesindeki çocuk mahkemesine soyulan yeni yargıç olarak vazifeye başladığı bakılıyor. Ve gözlerindeki apaçık ve soğuk bakışı, kalpleri solduracak üslubu ile akış hakkında fazlaca açıklayıcı görseller sunuyor. Ülkelere ve kanunlara gore değişen yasalar gereğince; çocuk zanlılardan nefret ettiğini belirten Shim, onların birer palavra aleti bulunduğunu ve onların da erişkin fertler şeklinde kabahatler alması icap ettiğini açıklıyor.

Kabahate İtilen Çocuklar Dizi Yorum

Gerek sınırlar içinde gerekse ulusal medyada akustik uyandıran bu yasa düzenleme etmesi karşısında Shim net bir davranış sergilerken gerçek dünya nezdinde de görüşler sağlanıyor.
Şizofreni tespiti konulmuş olan bir çocuk, komşusunu parçalara ayırıp çatı katında paketlerken; dakikalar sonrasında teslim olmak suretiyle yola çıkıyor. Ve Kabahate İtilen Çocuklar’ın büyük resmi yavaş yavaş işlenmeye koyuluyor.

Dillere epope Vikings’in devam dizisi: Vikings Valhalla

Kabahate İtilen Çocuklar, derhal her dakikasını çocuklar ve onları ittiğimiz toplumsal, kültürel, politik, toplumsal dünya hakkında görüşler elde etmemiz icap ettiğini belirterek geçiriyor.
Ufaklar hakikaten hafifçe cezalar mı almalı? Yoksa erişkinlere eş yasalar çerçevesinden mi…? Henüz ilk kısmının ilk dakikalarında ritim gören Kabahate İtilen Çocuklar; kişisel gelişimden sosyoekonomik vaziyetlere, eğitim ve hak sisteminden ebeveynlik kaidelerine kadar geniş yelpazeli bir dram macerayı sunmayı başarıyor.

Netice olarak: 7/10.

IMDb: 8,2 / Ayrıca güncel puana tıklayarak erişebilirsiniz.
Böylece bir yazının daha sonuna geldik. Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye aza olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğeri içeriklerde düşünce suretiyle…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri