Suikast Treni (2022) Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi - Webhaberim
Genel Kültür

Suikast Treni (2022) Film Konusu | Oyuncuları | Vizyon Tarihi

Suikast Treni filmi, mevzusu, oyuncuları, yorumları, vizyon zamanı, Brad Pitt, imdb, izle, kaç dk, bilet, ekşi lügat, film yorumları benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Bullet Train, Brad Pitt’in bir Japon süratli trenine binerken düşmanlarla uğraşmak zorunda kalan bir suikastçı olarak rol almış olduğu 2022 Amerikan aksiyon komedi konulu bir filmdir. Filmin yönetmenliğini David Leitch, Zak Olkewicz üstlenirken, Kōtarō Isaka’nın Maria Beetle isminde Japon romanından uyarladı. Filmde Pitt’in yanı sıra Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon,Benito A Martínez Ocasio ve Sandra Bullock benzer biçimde adlar içeriyor.

İlk kez 5 Ağustos 2022’de Amerika’da gösterime giren film, eleştirmenlerden karışık yorumlar aldı. Bullet Train adı ile gösterilen film Türkiye’de 5 Ağustos tarihinde vizyondaki yerini alacak. Film izleyenlerinden 7,5 imdb puanı topladı.

Suikast Treni Filmi Konusu

Ladybug, raydan çıkan oldukca fazla konserden sonrasında işini barışçıl bir halde halletmeye emin şanssız bir suikastçidir. Bununla beraber, Uğur Böceği’nin son görevi onu dünyanın en süratli treninde dünyanın dört bir yanından bağlantılı, sadece birbiriyle çelişen hedeflere haiz ölümcül düşmanlarla bir çarpışma rotasına soktuğundan, kaderin başka planları olabilir. Çizginin sonu, günümüz Japonya’sında bu kesintisiz coşku yolculuğunda yalnız bir başlangıçtır.


Suikast Treni Film Oyuncuları

Filmde Pitt’in yanı sıra Joey King, Aaron Taylor-Johnson, Brian Tyree Henry, Andrew Koji, Hiroyuki Sanada, Michael Shannon,Benito A Martínez Ocasio ve Sandra Bullock benzer biçimde adlar içeriyor.

Karakterleri

Brad Pitt – Ladybug
Joey King – Prince
Aaron Taylor-Johnson – Tangerine
Brian Tyree Henry – Lemon
Andrew Koji – Kimura
Hiroyuki Sanada – The Elder
Michael Shannon – White Death
Sandra Bullock – Maria
Bad Bunny – Wolf
Logan Lerman – The Son
Zazie Beetz – The Hornet
Masi Oka – Conductor
Karen Fukuhara – Kayda Izumi Concession Girl
Kevin Akiyoshi Ching – Wataru
Minchi Murakami – Tokyo Zookeeper
Kaori Taketani – Asami Akiyama
Toshitaka Katsumi – Policeman
Jim Garrity – Senator
Emelina Adams – Angelina Young
Jenson Cheng – Hospital Thug
Nobuaki Shimamoto – Minegishi
Yoshi Sudarso – Young Elder

Filmin Fragmanı

Suikast Treni Film Yorumları

brad pitt’in başrolünde oynayacağı davit leitch filmi. hemen hemen vizyon zamanı belli olmayan film merakla bekliyoruz.
“bullet train, tokyo’daki bir trende birbirinden farklı nedenlerle birbirlerini öldürmeye çalışan bir grup sıikastçıya odaklanıyor.”


  • lengesizfotrsapka

fragman mükemmel. brad pitt hem aksanı olsun hem jestleri olsun ortaya birazcık fight club birazcık da snatch katmış. heyecanla bekliyoruz.

  • kemikbey

bir an ilkin gelse de izlesek söylediğim. birazcık guy ritchie filmi havası aldım fragmanından. brad pitt’ten ziyade karizma abimiz hiroyuki sanada ve aaron taylor-johnson sentezi daha bir heyecanlandırdı şahsımı. amerika’da 5 ağustos’ta vizyonda. bizde doğal olarak ki tarih belli değil bu sebeple niçin olsun ki??!

  • lilybolane

Shadow in the Cloud Film | Konusu | Oyuncuları |

Thor: Aşk ve Gök Gürültüsü Film Konusu | Oyuncuları | Yorumları

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri