Futbol

Süleyman Hurma’dan Emre Mor itirafı: Hiç düşünmeden aldım, dünya yıldızı!

Fatih Karagümrük Başkanı Süleyman Hurma, geçtiğimiz sürem görkemli bir çıkış yakalayan ve adı Fenerbahçe olmak suretiyle birçok takımla anılan Emre Mor ile ilgili TRT Spor’a konuştu. 24 yaşındaki kanat oyuncusunun takımda kalmasını istediğini dile getiren Hurma, Emre Mor’un dünya yıldızı olabilecek bir potansiyelde bulunduğunu beyan etti.

Herhangi bir kulüple anlaşmadıklarını açıklayan tecrübeli futbol adamı, ”Emre’yi verdikten sonrasında 15 milyon Euro bonservis ödeyelim, onun benzer biçimde bir oyuncu alamayız.” dedi ve ekledi:

‘Emre Mor benzer biçimde bir oyuncuyu denememek aptallıktır’

”Emre Mor’u geçtiğimiz sürem 1. Ben asla düşünmeden aldım. O dönem meydana getirilen eleştirilere de şu şekilde yanıt vermiştim: ”Emre Mor benzer biçimde bir oyuncuyu denememek aptallıktır.” Düşüncemde haklı çıktım. Benim kariyerimde çalıştığım en yetenekli oyuncu diyebilirim. Dünya starı olma potansiyeline haiz, o yönde ilerleyen bir oyuncu.”

suleyman hurmadan emre mor itirafi hic dusunmeden aldim dunya yildizi 62b631b434f9c

Fenerbahçe’nin Emre Mor için Fatih Karagümrük’e para artı oyuncu takası teklifi yapmış olduğu iddia ediliyor.

‘Kaç paraya verirsek verelim zarar etmiş olacağız’

”En büyük arzum maddi ve içsel olarak koşulları sağlayıp kulübümüzde tutmak. Bizde 1 ya da 2 yıl daha oynarsa buradan dünya yıldızı olarak gidecektir. Becerebilirsek becereceğim. Becermeye de çalışıyorum. Çeşitli fonlar araştırıyorum ki kadromda tutabilir miyim diye. Yapamazsam diye de gelen teklifleri değerlendiriyorum.”

’15 milyon Euro bonservis ödeyelim, onun benzer biçimde bir oyuncu alamayız’

”Emre benzer biçimde bir oyuncuya ilginin olması düzgüsel. Takımda tutabilirsem önümüzdeki sürem 100 ekip ister. Herhangi bir kulüple imza atmış değiliz. Bir ekip görüşmelerimiz olmuyor mu, oluyor. Görüşmelerin neticesinde Karagümrük Kulübü için, Emre için ve aktarma edecek kulüp için doğru olan her neyse hayata geçirmeye çaba edeceğim. Emre’yi verdikten sonrasında 15 milyon Euro bonservis ödeyelim, onun benzer biçimde bir oyuncu alamayız.”

Kaynak: Fanatik

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri