Güncel

Sunucu Semra Güzel’in Eşi Mülhan Tümer Kimdir?

kardeş Payı ve Şevket Yerimdar benzer biçimde dizilerde rol alan oyuncu Semra Güzel, nişanlısı Mülhan Tümer evliliğe ilk adımını attı. Olayın basına yansıması ile beraber Mülhan Tümer kaç yaşlarında, nereli ve ne iş yapıyor benzer biçimde sorular sorulmaya başlandı.


Beyaz TV’de ekrana gelen ‘Yaşama Dair’ programını sunan Semra Güzel, Mülhan Tümer ile dünya evine girdi. Geçtiğimiz haftalarda MT Hukuk kurucusu Avukat Mülhan Tümer ile İzmir’in Urla ilçesinde aile içinde gerçekleşen bir törenle nişanlanmıştı. Geçtiğimiz hafta nikah masasına oturan Semra Güzel ve Mülhan Tümer, hafta sonu Beylerbeyi Gül Sultan Yalısı’nda düğünlerini yapmış oldu. Işık saçan düğünde çiftin aile üyeleri ve yakın dostları yalnız bırakmadı.

Sunucu Semra Güzel’in Eşi Mülhan Tümer Kimdir?


 

mulhan tumer kimdir

Güzel sunucu ve oyuncu Semra Güzel ile evlenen Mülhan Tümer’in tanınan bir avukat bulunduğunu ve MT Hukuk kurucusu bulunduğunu biliyoruz.

Oyuncu Semra Güzel Kimdir ve Hangi Dizilerde Rol Aldı?

 

oyuncu semra guzel kimdir
oyuncu semra guzel kimdir

Semra Güzel, 1988 senesinde İzmir’de dünyaya geldi. Eğitimini Celal Bayar Üniversitesi Tasarım Kısmı’nden diplomasını aldı. Daha sonrasında Almanya’ya giderek Hamburg’da Drama Eğitimi aldı. Oyunculuk eğitiminin haricinde Longtimeliner Elite Linergist ve Alster Kozmetikschule’de Suzan Klein’dan güzellik uzmanlığı eğitimi aldı ve bir süre eğitmenlik yapmış oldu.

Aynı süreçte Almanya’da radyo programcılığı ve tv programcılığı da yapmıştır. Türkiye’ye döndükten sonrasında Craft Tiyatro’da oyunculuk eğitimine devam etti.

Kariyerine ilk olarak Alemin Kıralı dizisinde rol alarak adım atan Semra Güzel, ondan sonra Zengin Kız Fakir Oğlan, Hıyanet Sarmalı, Home Ofis ve Kervan 1915 adlı mühim beyaz perde filmi ve dizilerde rol aldı.

Genç oyuncu, Şevkat Yerimdar dizisi kadrosunda ‘Sanem’ karakterine yaşam verdi.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri