Genel

Süper Lig yayın ihalesinde top Sadettin Saran’da!

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF), yayın ihalesinde Digiturk ile sözleşme imza atılmasının mevzubahisi olmadığını ve yayın hakkı sözleşmesinin imza atılması için hakların, ilgili kutulara azami ikinci önerileri veren Saran ve TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’ye geçtiğini deklare etti.

Süper Lig yayın ihalesinde top Sadettin Saran'da!

TFF’den meydana getirilen açıklamada şu ifadelere yer verildi: “Türkiye Futbol Federasyonu tarafınca 2022-2023 ve devam eden futbol sezonlarını kapsayan TFF Süper Lig ve TFF 1’inci Lig Yarışmaları Yayın Haklarının devri için düzen edilen ihaleye ilişkin olarak, Yayın İhale Komisyonu’nun almış olduğu karar gereğince, Kutu 4 kapsamında Kutu 1-B, Kutu 1-C, Kutu 1-D, Kutu 1-E, Kutu 1-F, Kutu 2 ve Kutu 3 için verilen vakit sonunda Krea İçerik Hizmetleri ve Prodüksiyon A.Ş.
Bu kapsamda, 28.02.2022 tarihindeki kamuoyu açıklamamızda da duyurulduğu benzer biçimde, ihale şartnamesi şartlarında ve bildiri ekinde yer edinen Yayın Hakkı Sözleşmesinin imza atılması için haklar, ilgili kolilere azami ikinci önerileri veren Saran Beynelmilel Film. Org. Rek. Tic. Paz. A.Ş. ve TÜRKIYE RADYO TELEVIZYON KURUMU’ye geçmiş bulunmaktadır.”

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri