Spor

“Süper Lig’e çıktık’ demek gerçek olmaz”

MAKINE VE KIMYA ENDÜSTRISI KURUMU Ankaragücü Kulübü Lideri Faruk Koca, Spor Toto Harika Lig’e çıkmaya en yakın iki grubun kendileri ve Rahmet Sigorta Ümraniyespor bulunduğunu deklare etti.
Faruk Koca, basın üyelerine yapmış olduğu açıklamada, son hafta Royal Hastanesi Bandırmaspor karşısında aldıkları 3 puanın camiayı neşelendirdiğini ve liderliklerini gözettiklerini anımsattı.
“Ekibin almış olduğu neticeler hepimizi heyecanlandırıyor.” diyen Koca, “Son haftalara girdiğimizde çetin maçlar olacak.
Natürel olarak gerilmiş ve gerilimli maçlar olacaktır. Son zafer umudumuzu daha da artırdı. Önümüzde Manisa FK, Eyüpspor ve Rahmet Sigorta Ümraniyespor maçları var. Bu maçlardan da âlâ netice alırsak, tünelin ucunu gördüğümüzü açıklayabilirim. Matematiksel olarak netleşmediği sürece ‘Süper Lig’e çıktık’ demek gerçek olmaz. Buna en yakın iki grup şu an bizimle beraber Rahmet Sigorta Ümraniyespor.” deyimlerini kullandı.
Koca, son maçta 10 binin üstünde taraftarın Eryaman Stadyumu’nda ekibi desteklediğinin andırdırılması üstüne, “Futbol kulüpleri taraftarlarıyla büyük.
Bu hafta da büsbütün dolabilirdi stadyum fakat pandemi yasaklarının kaldırılmasına denk geldi. Passolig turnikelerinde fikir oldu. Benim dostlarım da giremedi. Çehrelerce fert dışarıdaydı. Eyüpspor maçında bu ezayı aşacağız ve stadyum büsbütün dolacak. Taraftarlarımızın esas şovu o müddet yapacağına inanıyorum.” değerlendirmesinde bulunmuş oldu.

Kaynak: beIN Sports

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri