Televizyon

Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazandı? Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

(*4*)

TV8’in Fenomen yarışması Survivor yeni kısmı ile devam ediyor. Survivor 2022 All Star sezonunda yarışmacılar mümkün olabilen en zor şartlarda zorlanıyor. Survivor’da Şimdi de yokluk Adası başladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımdan eleme adayı olan yarışmacı yokluk adasına gidiyor. Peki Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlığı kim kazanmıştır? Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu? 4 Nisan Survivor 2022 yokluk adasına kim gitti?

TV8’de bu sürem all-star formatıyla ekranlara gelen ve izlenme rekorları kıran yarışma programı Survivor 2022 devam ediyor. Yarışmacılar birleşme partisi sonrasında Survivor parkurlarında süratli bir dönüş yapmış oldu. Hem ünlüler hem de Gönüller takımları dokunulmazlık Oyunları’nda savaşım etmeye devam ediyor. Acun Ilıcalı’nın ise yarışmacılara bambaşka bir sürprizi vardı. Artık Survivor’da yokluk Adası uygulaması başladı. Dokunulmazlık oyununu kaybeden takımından eleme adayı olan yarışmacı yokluk adasına gidiyor ve 24 saati burada geçiriyor. Peki, Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazanmıştır? Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu, yokluk adasına kim gitti?

Ünlüler takımından Gizem yokluk adasında

Survivor’da dün akşam oynanan dokunulmazlık oyununu Kaybeden gene ünlüler ekibi oldu. Bilhassa bayanlar etabında başarısız bir performans gösteren ünlüler de erkekler oyunu aldı sadece en iyiler bölümünü kazanan gene Gönüller oldu. Ünlüler takımından bu hafta ikinci eleme adayı olarak Gizem Memiç yazıldı. Gizem Memiç, Ardahan ve Barış sonrasında yokluk Adası ile yüzleşen ilk hanım yarışmacı oldu.

Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlık oyununu kim kazanmıştır?

Survivor 2022 All Star’da haftanın son dokunulmazlık oyunu bu akşam oynanacak. Ünlüler takımından iki gönüllüler takımından ise bir eleme adayı şu anda fotoda bulunuyor. Bu akşam oyunu kaybeden takımdan bir yarışmacı daha eleme potasına girecek. Survivor 4 Nisan 2022 dokunulmazlık oyunu sonucu ilerleyen dakikalarda haberimizde olacak.

Survivor 4 Nisan 2022 eleme adayı kim oldu? Yokluk adasına kim gitti?

Survivor 4 Nisan 2020 4. eleme adayı belli olduktan sonrasında haberimizde sizlerle paylaşacağız…

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri