Oyun

Survivor.io Apk Para Hilesi Mod 1.3.12 İndir

Survivor.io Apk Para Hilesi Mod 1.3.12 İndir

Survivor.io APK nihai zombi hayatta kalma deneyimi için go-app. Sizi yok etmek isteyen zombi ordularına karşı mücadelenin heyecanını yaşayacaksınız. Oyun, bu kıyamet sonrası dünyada hayatta kalmaya çalışırken avantajınıza kullanabileceğiniz birçok tabanca ve beceri setine haizdir. Ancak, oyunda ilerledikçe zombiler sayıca artmaya devam ettikçe parkta bir yürüyüş olmayacak.

Nihai kurtulan olmak istiyorsanız, yaklaşımınızda oldukça stratejik olmanız ve elinizdeki tüm kaynakları kullanmanız gerekir. https://www.hilelioyunindir.com/survivor-io-apk-indir/ Grafikler oldukça iyi ve oyun oldukça pürüzsüz. Genel olarak, Survivor.io orada tüm zombi hayatta kalma fanatikleri için mükemmel bir oyun.

Bu oyun ayaklarınızın üstünde oldukça uyanık ve süratli olmanızı gerektirir. Zombiler size herhangi bir yönden gelebilir ve onlar için hazırlıklı olmanız gerekir. Onları yok etmek için emrindeki tüm silahları ve becerileri kullanmalısın. Her saldırıda gelen coşku eşsizdir. Bir dakika iyi gidiyor olabilirsiniz ve bir sonraki dakika bir zombi kalabalığıyla çevrili olabilirsiniz. Bu öngörülemezlik sizi oyun süresince koltuğunuzun kenarında meblağ.

Neyse ki, oyunun eli açık bir ödül sistemi var. Yok ettiğin her zombi için ödüller kazanacaksın. Bu kaynakları yeni silahlar, beceriler ve zırh satın almak için kullanabilirsiniz. Bu şekilde, bir sonraki hücum için daha hazırlıklı olabilirsiniz.

Bu oyun tabanca kombinasyonları oluşturmanıza olanak sağlar. Bu, daha kuvvetli bir tesir yaratmak için değişik silahları beraber kullanabileceğiniz anlamına gelir. Bu şekilde, zombiler üstünde devamlı bir avantaja haiz olabilirsiniz. Tarak oluşturma söz mevzusu olduğunda sonsuz olasılıklar vardır. Hangilerinin beraber en iyi şekilde çalıştığını görmek için değişik becerileri deneyebilirsiniz. Bu, oyuna başka bir derinlik katmanı ekler ve sizi saatlerce meşgul eder.

Deneyebileceğiniz silahlardan bazıları katana, Gatling ve kunai’dir. Katana oldukça keskin bir bıçağı olan bir kılıçtır. Zombileri kolayca yok edebilir. Gatling, yüksek ateş oranına haiz bir makineli tüfektir. Öte taraftan Kunai, zombileri bıçaklamak için kullanılabilecek bir hançer türüdür.

Bu üç silahı birleştirirseniz, düşmanlarınıza maksimum zarar verecek kuvvetli bir sinerji yaratacaksınız. Bu oyunda zirveye çıkmanın en kati yolu bu. Hakkında en iyi şeylerden biri Survivor.io doğrusu iki oyun aynı değil. Harita prosedürel olarak oluşturulur, böylece asla sıkılmayacaksınız. Her oynadığınızda size yeni bir meydan okuma sunulacak. Bu oyunu taze ve coşku verici meblağ.

  • Survivor.io Apk Para Hilesi Mod 1.3.12 İndir Oyun Hilesi
  • +X20 deneyimini artırın

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri