T coin nedir? Threshold coin nedir, geleceği ve fiyatı! - Webhaberim
Kripto Para

T coin nedir? Threshold coin nedir, geleceği ve fiyatı!

T coin nedir? Henüz izahat yapmasa da Binance T coin isminde bir kripto para varlığını listeleyeceği güzergahındaki rivayetler giderek çoğalmaya devam ediyor. Biz T coin göstergecine haiz coinleri araştırmaya başladık. Ve karşımıza bir tek Threshold coin isminde bir varlık çıktı. Coinmarketcup üstünde de yer edinen bu madeni para, bundan 15 gün evvel platforma daihl olmuş.
İşte Binance Threshold coin yorum ve maliyet varsayımları…

  • BNB coin geleceği 2022 – BNB coin yorum 2022

T coin nedir?

Kolayca açıklamak gerekirse, Eşik, millete açık bir blok zinciri kullanırken bilgilerinizi ve dijital varlıklarınızı saklı yakalamanın bir yoludur.

Bu günlerde, Keep ve NuCypher mürettabatı, ortak bir emelle çifr defi network arasındaki ilk zincir üstünde buluşma için sıkı bir halde vakit harcıyorlar.
Şimdi Threshold olarak, Keep’in altyapısı ve NuCypher’in saklılık taşıtları, kullanmakta olanlara dijital varlıklarını saklı ve tehlikesiz yakalamaları için entegre bir yol sunacak.

Threshold binance

Bu birleşik ağın merkezinde, Keep’in zincir dışı içericiler vesilesiyle hususi detayları şifreleme, depolama ve iletme kabiliyeti yer alacaktır.
DeFi’deki en güvenilir BTC köprüsü olan tBTC şeklinde ehemmiyetli çözümlerin esasını oluşturan bir teknoloji.

Bu altyapıya ek olarak ağ, NuCypher’in popüler saklılık taşıtlarını çalıştıracak. Bunlar, değişik etraflarda sırların idarenmesini, duyarlı bilgilere ulaşım verilmesini ve iptal edilmesini ve şifrelenmiş bilgilerin ifşa edilmeden işlenmesini kapsar. Eşik ağı bununla beraber NuCypher’ın parola çözme haklarını devreden Proxy Yine Şifreleme vasıtalarını da kapsayacaktır.

Threshold coin nedir?

Eşik’in bir değişik ehemmiyetli istikameti de topluluk odaklı bir ağ olmaya devam edecek olmasıdır.
Dahası, karar, teşebbüsün yardımının merkezi olmayan karar vermenin bir örneği haline geldiği, merkezi olmayan bir oylama sürecinin neticesiydi.

Eşik DAO, ayrı mesullüklere haiz üç güzergahlı bir yönetim yapısından oluşacaktır. Bir StakerDAO karar gücünün çoğunu elinde meblağken, bir TokenHolderDAO defineyi, token ihracı ve yönetim farklılıklarını idarer. Keep ve NuCypher temsilcilerinden oluşan seçilmiş bir konsey, hisse sahibi mükâfatlarını tanımlar ve önerileri veto etme yetkisine haizdir.

Threshold DAO’nun piyasaya sürülmesinden evvel dahi, Keep ve NuCypher toplulukları tBTC v2’nin piyasaya sürülmesiyle ortaklaşa iş içindeydi.
Her iki tokenin sahipleri, güvence havuzları için likidite sağlayabilir ve getiri elde edebilir.

İleriye dönük olarak, Threshold, bir tek iki yerleşik saklılık odaklı ağın sağlayabileceği kapsamlı bir araç seti ile kullanmakta olan hakimliği için tek duraklı bir çözüm olacaktır. Topluluğumuza katılmak ve ağ hakkında daha çok bilgilenmek için Discord’da bizlere katılarak bunun bir parçası olduğunuzdan güvenilir olun.

Threshold coin lunchpad

İlk Eşik Konseyi tercihi (NU anlık görüntüsü, KEEP anlık görüntüsü) bitirildi, NuCypher DAO’nun NU enflasyonunu durdurma teklifi kabul edildi, T göstergeci ve NU/KEEP=>T otomat kontratları dağıtıldı ve Eşik Konseyi multisig, ilk T tedarikini bastı ve otomatları finanse etti.

T coin binance

NU ve KEEP toplulukları tarafınca son birleştirme önerisinde kararlaştırıldığı şeklinde, her bir token için mutasyon oranı, maliyetten ziyade toplam talebi esas alır.
Netice olarak, göstergeç faktörleri 1NU:~3.26T ve 1KEEP:~4.78T’dir.

Bir anımsatma olarak, mevcut NU ve KEEP stakerları, payları açılıp akışkan hale gelene kadar otomat kontratlarını kullanamayacak. Bunun yerine, hususi stake adaptörleri vesilesiyle Threshold’a aktarılacaklar. T stake kontratı dağıtıldığında, mevcut staker’lar için sonraki adımlar paylaşılacaktır. NU stakers için, isteğe bağlıdır ve T stake için daha çok yönerge paylaşılıncaya kadar bir emekçi düğümünü çalıştırmak mecburi değildir.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri