Genel Kültür

Teftiş Film (2023) Konusu | Oyuncuları | Vizyondakiler

Teftiş (The Inspection) filmi, mevzusu, oyuncuları, yorumları, vizyon zamanı, ne süre gösterime girecek, ne süre çıkacak, imdb, 2023, fragman, başrolü, yönetmeni, nerede çekildi, bütçe, izle benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Disney+’ta yer edinen “Growing Up” dizisini yöneten Elegance Bratton tarafınca yazılan ve yönetilen beyaz perde filmidir.

Film, yönetmen Bratton’ın kendi yaşam hikayesinden esinlenilerek kaleme alındı.


Filmin oyuncu kadrosunda Jeremy Pope, Gabrielle Union, Bokeem Woodbine, Raúl Castillo ve McCaul Lombardi benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Toplam 1 saat 35 dakikadan oluşan film, drama türünde yer ediniyor.

The Inspection“, Türkçe altyazı seçeneği ile 21 Temmuz 2023 tarihinde gösterime girecek.


Teftiş Filmi Konusu

Film mevzusu; Annesi tarafınca reddedilen ve geleceği için fazlaca fazla seçeneği olmayan Ellis French, Deniz Piyadeleri’ne kaydolmaya karar verir ve eğitimi için bir kampa gider. Burada kendine karşı oluşan önyargılar ile savaşım etmek zorunda kalan Ellis, bir taraftan da sıkıntılı temel eğitimleri tamamlamak için elinden geleni halletmeye çalışır. Ancak bu süreçte, asla beklemediği destek, yoldaşlık ve güç ile karşılaşır. Zor şartlarda kazanılmış olduğu bu ilinti Ellis’in kimliğinin tekrardan şekillenip, yaşamının tamamen değişmesine sebep olur.

Teftiş Filmi Oyuncuları

Filmin oyuncu kadrosunda “Hayalet Avcıları: Öteki Dünya” filmimizde rol alan Bokeem Woodbine yer ediniyor. Ayrıca Jeremy Pope, Gabrielle Union, Raúl Castillo, McCaul Lombardi, Nicholas Logan, Eman Esfandi, Aaron Dominguez, Aubrey Joseph, Andrew Kai ve Tyler Merritt benzer biçimde isimlerde filmimizde rol alıyor.

Karakterleri

Jeremy Pope – Ellis French
Gabrielle Union – Inez French
Bokeem Woodbine – Laws
Raúl Castillo – Rosales
McCaul Lombardi – Harvey
Nicholas Logan – Brooks
Eman Esfandi – Ismail
Aaron Dominguez – Castro
Aubrey Joseph – Boles
Andrew Kai – Label
Tyler Merritt – Shamus

Film Fragmanını buradan seyredebilirsiniz;

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş