Güncel

Tek Celsede Boşanan Arzum Onan Foça’da Tatilde! 

Magazin dünyasının dikkat çeken çiftlerinden önde gelen Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan, sürpriz bir halde tek celsede boşandı. Uzun seneler süresince aşkla devam ettirdikleri evliliklerini sonlandıran çiftin boşanma sürecinin sebepleri ise açıklanmadı. Arzum Onan, boşanmanın arkasından ailesiyle beraber rahat bir dinlence için Foça’ya gitti. 

Arzum Onan, tabiat ananın içinde keyifli anlamış olur yaşarken, bu anları toplumsal medya hesabından takipçileriyle paylaştı. Foça’da ailesiyle beraber zaman geçiren güzel oyuncu, tabiat ananın güzellikleriyle iç içe rahatlık bulduğunu belirtti. Tatil fotoğraflarına gelen beğeni ve yorumlarla desteklenen Onan, takipçileriyle paylaşımlarıyla etkileşimini sürdürdü. 

Arzum Onan, boşanma sürecini şu sözlerle söyledi: “Aslında mükemmel çift olmak ya da görünmek gibi bir iddiamız hiç olmadı. Üstelik örnek çift olarak gösterilmek, zaman zaman üzerimizde hissettiğimiz bir ağırlık da oldu. Ancak boşanma sürecinin kelimelerle açıklanabilecek bir nedeni ve niçini yok.” 

arzum onan tatilde2

Mehmet Aslantuğ ile Arzum Onan çiftinin boşanma sonucu, magazin dünyasında şaşkınlık yaratırken, ayrılık sebebi hakkında herhangi bir resmi izahat yapılmadı. Çift, bu sıkıntılı süreci sessizlik içinde atlatmayı tercih ederek, her iki taraf için de gizlilik ve mahremiyeti koruma sonucu aldı. 

Arzum Onan’ın ailesiyle beraber Foça’da geçirdiği dinlence, çiftin ayrılığının arkasından kendine süre ayırma ve rahatlama fırsatı olarak değerlendiriliyor. Arzum Onan’ın toplumsal medya paylaşımlarıyla takip edenleri, onun doğayla iç içe geçirdiği rahat anlarına tanıklık etmekten kıvanç duyuyor. 

The post Tek Celsede Boşanan Arzum Onan Foça’da Tatilde!  appeared first on TV Gündemi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş