Televizyon

Televizyon Survivor bu akşam var mı yok mu? 29 Mayıs 2022 Survivor fragmanı neden yok sebebi belli oldu

Survivor bu akşam var (*29*) yok mu? Survivor 29 Mayıs 2022 fragmanı neden yayınlanmadı! Türk tv tarihinin en oldukça izlenen programı Survivor yeni bölüme 3 saat kala vatandaşlar fragmanı bekliyor. Peki Survivor bu akşam yeni bölüm var (*29*)!

Ekranların reyting rekortmeni programı Survivor 29 mayıs 2022 yeni bölüm var (*29*) yok mu sorusu yanıt arıyor. Yayınlandığı her akşam rekorlar kıran Survivor 29 mayıs 2022 fragmanı çıktı (*29*), Survivor yeni bölüm fragmanı ne süre merak ediliyor!

Survivor bu akşam var (*29*) yok mu?

Ekranlarda Şampiyonlar Ligi finalini gösteren ve birazcık erken bitse de yetişen Survivor, 29 mayıs pazar akşamı yayınlanacak (*29*) yoksa gösterim akışında değişim var (*29*) sorusu yanıt arıyor. Bu soruda en oldukça merak edilme sebebi ise halen Survivor 29 mayıs pazar akşamı fragmanı gelmemesi. Fragman gelmeyince programın fanatikleri Survivor var (*29*) yok mu sorusunu soruyor!

Survivor yeni bölüm bugün var (*29*)?

Survivor yeni bölüm TV8 gösterim akışına bakılırsa var. Fragman yayınlanmama sebebi de var!

2. eleme talibi sızdı! Değişikliğe gidiliyor!

Survivor’da 2. eleme adayını sızması sebebiyle oyunlar değişikliğe gidip hepimiz ters köşe yapılacak. Bu sebeple bu akşam aslıdna 2. dokunulmazlık kısmı değil, 3. dokunulmazlık kısmı gelip toplumsal medya yorumcuları ters köşe edilecek.

Survivor 29 mayıs 2022 fragmanı ne süre?

Survivor 29 mayıs 2022 pazar günü fragmanı 1 saat içinde yayınlanacağını ilan365 olarak sizler için öğrendik.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri