Güncel

Teşkilat 3. Sezon Ayrılan ve Yeni Gelen Oyuncuların Detaylı Tam Listesi

Teşkilat dizisinde Zehra karakterine yaşam veren güzel oyuncu Deniz Baysal’a partner ise yakışıklı oyuncu Murat Yıldırım oldu. Şimdi de gelin Teşkilat dizisine veda eden meşhur adları yakından tanıyalım

Çağlar Ertuğrul

Yakışıklılığı ile genç kızların sevdiği olan sempatik oyuncu Çağlar Ertuğrul Teşkilat dizisinin yeni sezonunda ne yazık ki yer almayacak. Bilhassa bu durum Çağlar Ertuğrul fanlarını bir fazlaca üzmüş durumda. Çağlar Ertuğrul bilinmiş olduğu suretiyle Teşkilat dizisinde oldukça güzel performans sergileyerek seyirciden tam not almayı başarmıştı. Yakışıklı oyuncu Çağlar Ertuğrul geçtiğimiz aylarda youtube hesabından izahat yaparak dizinin yeni sezonunda olmadığını dile getirdi. Teşkilat dizisinde Serdar karakterine yaşam veren Çağlar Ertuğrul dizinin sürem finalinde terörist başları tarafınca şehit edildi.

Ezgi Şenler

Teşkilat dizisinde Pınar karakterine yaşam veren güzel ve sempatik oyuncu Ezgi şenler yeni sezonda ne yazık ki kadroda yerini almayacak.  Bilhassa Teşkilat dizisinin başrol oyuncusu güzel oyuncu Deniz Baysal ile oldukça güzel arkadaşlığı olan Ezgi Şenler’in set halleri hayranlarını bir fazlaca güldürüyordu.

Nihat Altınkaya

Dizide Hulki karakterine yaşam veren Nihat Altınkaya da yeni sezonda Teşkilat dizisinin kadrosunda yer almayacak meşhur adlardan biri. Nihat Altınkaya da Teşkilat dizisinin duygusal sürem finalinde teröristler tarafınca şehit edilmişti.

Gürkan Uygun

Teşkilat dizisinde terörist rolünü oynayan ve Yıldırım karakterine yaşam veren Gürkan Uygun diziye veda eden bir öteki isim oldu. Gürkan Uygun Milli İstihbarat Teşkilatı tarafınca öldürüldü.

Hakan Boyav

Dizide ihanete kurban giden dizinin Tövbekar karakterini canlandıran Hakan Boyav yeni sezonda Teşkilat dizisinden ayrılan bir öteki isim oldu. Hakan Boyav Teşkilat dizisinden sonrasında dinlemeden Trt1’nin beğenilen dizisi Balkan Ninnisi’ne aktarma oldu.

Mesut Akusta

Teşkilat dizisinin başrollerinden kabul edilen ve ne yazık ki sıhhat sorunları sebebi ile dizie veda eden Mesut Akusta hayranlarını bir fazlaca üzmüş durumda. Dizide Mete karakterine yaşam veren Mesut Akusta terörist başı Yıldırım tarafınca şehit edilerek diziye veda eden isim oldu.

Ezgi Eyüboğlu

Teşkilat dizisinin ilk bölümünden bu yana başrol oyuncusu olarak yer edinen güzelliği ile mest eden oyuncu Ezgi Eyüboğlu da yeni sezonda Teşkilat dizisinde yer almayacak. Ezgi Eyüboğlu dizide terörist rolünü oynamaktaydı.

Teşkilat Dizisine Yeni Gelen Oyuncular

Murat Yıldırım

Yeni sezonda Teşkilat adeta gümbür gümbür geliyor. Dizinin başrol oyuncusu güzel oyuncu Deniz Baysal’a partner bulunmuş oldu. Deniz Baysal’a yeni sezonda eşlik edecek isim Ömer Atmaca karakterine yaşam verecek olan Murat Yıldırım olacak. Ömer Atmaca Mit’e kabul edilecek.

Ebru Nil Aydın (Ömer’in anası)

Ebru Nil Aydın Teşkilat’ın yeni sezonda yerini alacak. Dizide Ömer Atmaca’nın anası olarak seyirci karşısına çıkacak. Ebru Nil Aydın Cennetin Gözyaşları ve Şahane Damat dizilerinde rol oynamıştı.

Cansu Tuman (Celine)

Teşkilat yeni sezonda yeni hikayesi ve yeni ekibi ile seyirci karşısına çıkacak.  Dizinin bir öteki yeni oyuncusu ise Cansu Tuman oldu. Cansu Tuman dizide Celine adı ile tanınacak.

Ergün Metin (Berdo)

Bir Zamanlar Çukurova Vahap’ı Ergün Metin Teşkilat dizisinde Berdo karakteri ile seyirci karşısına çıkacak.

Levent Can

Teşkilat dizisinin ekibine Levent Can eklendi. Oyuncu kötü karakteri oynayacak.

Seren Deniz Yalçın

Zeytin ağacı dizisi ile tanınan Seren Deniz Yalçın Teşkilat dizisinde oynayacak.  Seren Deniz Yalçın dizide harp muhabiri olarak karşınıza çıkacak.

Yunus Narin

Yunus Narin de gene aynı şekilde Teşkilat dizisine dahil edilen adlardan biri oldu. Meşhur oyuncu daha ilkin Yılanların Öcü dizisinde oynamıştı.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri