Oyun

The Archers 2 Apk Para Hilesi Mod 1.7.0.3.0 İndir

(*2*)

The Archers 2 Apk Para Hilesi Mod 1.7.0.3.0 İndir

Okçular 2 BYV bir arcade oyunu. Google Play Store’da 10 milyondan fazla yüklemeyle popülerdir. Bu oyun yetişkinler ve çocuklar için uygundur ve herhangi bir Android cihazda oynayabilirsiniz. Yukarıda belirtildiği benzer biçimde, efsanevi bir çöp adam oyunudur ve bir yay ustası olarak oynarsınız. Bu oyunda her çöp adam düşmanını yok edeceksin ve bununla beraber kahramanını savunacaksın.

Şimdi oyunu indirin ve çöp adam düşmanlarının sizi yok etmesini önleyin. Oyunla ilgili en şaşırtıcı şeylerden biri, okçu çöp adamınız için sunmuş olduğu büyük cephanelik. Bu cephanelik, shuriken, mızraklar, yaylar ve oklar dahil olmak suretiyle değişik silahlarla karakterize edilir. https://www.hilelioyunindir.com/the-archers-2-apk-indir/ Bu oyunda para kazanmak için okları vur. Ayrıca kahramanınızı kuvvetli büyüler ve yeni zırhlarla donatabilirsiniz. Savaşa girmek ve düşmanlarınızı yok etmek için şimdi Okçular 2’yi indirin. Saldırırken daima kendini savunmayı unutma.

Eğer poster üst için gerekenlere var mı? Şimdi bu oyunu indirin ve içinizdeki bowman’a meydan okuyun. Bu oyundaki gücünüz ateş ediyor ve bunu okçuluk şampiyonu olmak için kullanabilirsiniz. Başka bir notta, oyunda tehlikeli patronlar, orklar, Vikingler ve öteki çöp adam okçuları var. Kendinizi onlardan korumak ve bununla beraber hepsini yok etmek zorundasınız.

Düşmanlarınız size ok ve mızrak atarak sizi yok etmeye çalışacaktır. Doğruluk bu oyunda anahtardır ve hedeflerinizi her hedeflediğinizde ve vurduğunuzda doğru olmalısınız. Bu oyun şüphesiz mobil cihazlarda oynamak için garip bir oyundur. Sunduğu garip ve şaşırtıcı oyunun tadını çıkarmak için oyunu derhal indirin.

Bu oyunun kontrolleri rahat ve anlaşılması kolaydır. Oynamaya adım atar başlamaz alışırsın. Tek yapmanız ihtiyaç duyulan ekrana dokunmak ve yayı çekerek bir okla şarj etmek. Ayrıca saldırının açısını ve enerjisini de seçerdin.

Bu oyun en gerçekçi animasyon ve bez bebek fiziği sunuyor. Genel olarak, bu birkaç sıkıntılı patronlar ve değişik düzeylerde bir 2D oyun. Oyunun ana benzersiz özelliği yay ustalığıdır.

Sınırsız özelliklerin tadını çıkarmak istiyorsanız bu oyunun mod apk’sini oynayın. Mod apk, para, elmas, madeni para, mücevher ve yıldızlar dahil olmak suretiyle sınırsız her şeyi sunar. Bu sürümde keyfini çıkarabileceğiniz kilidi açılmış özellikler de vardır. Bu özelliklerin tadını çıkarmak için Okçular 2 Mod Apk’sını parasız indirin.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri