The Batman filmindeki Robert Pattinson detayı çok şaşırttı! The Batman yıldızı Robert Pattinson kimdir? Robert Pattinson kaç yaşında, nerelidir? - Webhaberim
Televizyon

The Batman filmindeki Robert Pattinson detayı çok şaşırttı! The Batman yıldızı Robert Pattinson kimdir? Robert Pattinson kaç yaşında, nerelidir?

Robert Pattison 2020 senesinde rol almış olduğu Tenet filminden sonrasında seyircinin karşısına The Batman ile döndü. Bu dönüş Pattison hayranlarını çok heyecanlandırdı. The Batman rolünü bu zamana kadar pek çok galibiyetli oyuncu canlandırmıştı. Şimdi ise The Batman’ı Robert Pattison canlandırıyor. The Batman ilgili enteresan bir detay yapımcı Matt Reeves’in yapmış olduğu mülakat ile ortaya çıktı. The Batman ve Robert Pattison’a dair ayrıntıları haberimizde tespit edebilirsiniz…

ROBERT PATTİSON VE THE BATMAN AYRINTIYI

Matt Reeves ile meydana getirilen mülakatta, The Batman filminin senaristliğini düşünen Reeves, kafasındaki Batman karakterinin yaş aralığındaki oyuncuların filmlerini izlemeye başladığını açıklıyor.
Matt Reeves’ın dikkatini Robert Pattinson rol almış olduğu Good Time filmiyle sürüklemiş. Reeves, çok önemli bir oyunculuğa haiz olan Pattinson’un Batman karakterinin bölünmüş şahsiyetini şahane yansıtacağını düşünmüş ve Matt Reeves senaryoyu yazarken bir evreden sonrasında Pattinson’u düşünerek yazdığını itiraf etti.

ROBERT PATTİSON KİMDİR?

Tüm adı Robert Douglas Thomas Pattinson olan İngiliz oyuncu, 13 Mayıs 1986 senesinde Londra doğddu. Pattison, 15 yaşlarında Londra’daki bir tiyatro kulübünde oyunculuğa başladıktan sonrasında, Harry Potter ve Ateş Bardağı filmimizde rol aldı.
İngiliz oyuncu hem büyük bütçeli hem de bağımsız filmlerde çok güzergahlı roller ile tanındı.

ROBERT PATTİSON FİLMLERİ

 • Beni Unutma (2010)
 • Aşkın Büyüsü’nde (2011)
 • Cosmopolis (2012)
 • Takip (2014)
 • Kayıp Kent Z (2016)
 • Soygun (2017)
 • High Life (2018)
 • The Lighthouse’ta (2019)
  -Christopher Nolan’ın gizmen filmi Tenet (2020)
 • Matt Reeves’in 2022 çıkışlı DC süper kahraman filmi The Batman’de (2022) Bruce Wayne / Batman rolünü üstlendi.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri