Genel Kültür

The Bear 2.Sezon 1.bölüm ne zaman çıkacak? Disney Plus

The Bear 2.Sezon 1.bölüm ne zaman, olacak mı, Disney Plus, Hulu, 2023, izle, ekşi, imdb, yorumu, 2.sürem 1.bölüm, izle benzer biçimde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

23 Haziran 2022’de Hulu ve FX tarafınca gösterilen dizidir. İlk sezonu 8 bölümden oluşan dizi drama türünde yer ediniyor.

Dizinin yönetmenliğini Christopher Storer ve Joanna Calo üstlenirken, senaristliğini Karen Joseph Adcock, Sofya Levitsky, Alex O’Keefe ve Chistopher Storer kaleme aldı.


Dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Abby Elliott, Edwin Lee Gibson ve Matty Matheson benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Dizi IMDb‘de 100 bine yakın şahıs tarafınca oylandı ve 8,4‘lük puana haiz oldu.

Dizinin ilk sezonunu izleyen Disney plus aboneleri The Bear 2.sürem 1.bölüm ne zaman çıkacak? sorusunun yanıtını merak etti.


Dizi 2023 senesinde 22 Haziran itibariyle yeni sezou ile ABD’de Hulu adlı dijital platform tarafınca gösterildi.

Hadi birlikte göz atalım.

The Bear Konusu

Dizinin mevzusu, Gastronomi dünyasından genç bir şef olan Carmen “Carmy” Berzatto, adam kardeşinin intiharının peşinden aile kurumunun yönetimini devralmak için Chicago’ya geri dönmek mecburiyetinde kalır. Kendi dünyasından uzakta olan Carmy, bir trajedinin sonuçlarına katlanırken ufak bir işletmenin, inatçı bir personelin ve gerilmiş aile ilişkilerinin ezici sorumluluklarıyla uğraşmak zorundadır.

Kıyma 3.sürem 3.bölüm ne zaman yayınlanacak? Blu tv

The Bear Oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Jeremy Allen White, Ebon Moss-Bachrach, Ayo Edebiri, Lionel Boyce, Liza Colón-Zayas, Abby Elliott, Edwin Lee Gibson ve Matty Matheson benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden izlemek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden izlemek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş