The Fame Game Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix - Webhaberim
Genel Kültür

The Fame Game Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

The Fame Game Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. The Fame Game dizi mevzusu, yorumu, analizi, tenkidi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, rejisörü, senaryocuyu, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç kısım, kaç sürem benzer biçimde suallerin yanıtlarına erişeceksiniz. Değişik güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
Madhuri Dixit’in yaşam verdiği Anamika Anand, son 3-4 senesini Bollywood süperstarlığına ayıran, oldukça takdir bakıp milyonlarca fanatik kitlesine erişen fert olarak kadraja girmektedir. Yalnızca kendi yaşamına değil; gerek iş içinden… Gerekse kişisel gelişim üstüne çalışan fertlere esin deposu olan genç kadın, düş kızı olarak nitelendirilmektedir.

The Fame Game Dizi Mevzusu

Haliyle, milyonlarca kesime haiz saygıdeğer ve kıymetli bir şahsın, ansızın ortadan kaybolması, fazlaca ses getiren bir gelişmeye işaret etmektedir.
Bunalıp kaçtığı ya da kaçırmış olduğu ya da öldürülmüş olduğu bilinmeyenken polis soruşturması ile bazı bilgiler akım etmektedir. Para ve namın getirilerinin aksine ünlü-sıradan fark etmeksizin, derhal her insanoğlunun başına gelen badireleri yaşamış olduğu anlaşıldığında; film sanayisi başta olmak suretiyle kişisel içsel gelişmelerin de fazlaca ehemmiyetli bir yere haiz olduğu anlaşılmaktadır.

Netflix Fransa’nın aksiyon, kabahat ve gerilim temalı yeni film: Soluksuz

Ve rejisörlerin Anamika nezdinde inşa etmiş olduğu kaçınılmaz reeller oldukça kıymetli bir imleci bizlere sunmaktadır.
Cinsiyetçilik, denksizlik, rakip oyuncuların ötekilerinin kökünü kazıma mücadelesi, yaşlıların hegemonyası, medyanın düşmanca davranışları ve daha pek fazlaca detay Anamika’nın çöküşünü sembollerken aile içinde yaşanmış olan bazı problemler da zaferli oyuncunun çöküşüne izin vermektedir.

Biten kısım sonunda değişik kısma büyük bir zevkle sıçramanıza destekçi olacak gelişmeler halihazırda yüklenirken, Amanika’ya yaşam veren Madhuri Dixit de zaferdeki en büyük hisse sahibi bulunduğunu bastıra bastıra göstermektedir.
Netice olarak: 6,5/10.

IMDb: 7,2 / Ayrıca güncel puana tıklayarak erişebilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Diğer Karakterler

 • Madhuri Dixit – Anamika Anand
 • Sanjay Kapoor
 • Manav Kaul
 • Rajshri Deshpande
 • Muskkaan Jaferi
 • Lakshvir Saran
 • Gagan Arora
 • Suhasini Mulay
 • Shubhangi Latkar
 • Abhishek Khandekar
 • Sheena Chohan ve diğer.

The Fame Game Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu.
Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye aza olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Diğer içeriklerde düşünce suretiyle…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri