Genel Kültür

The Humans (İnsanlar) Filmi | Konusu | Oyuncuları | Mubi filmleri

The Humans (İnsanlar) filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com’dan yanıt bulabilirsiniz.

Film hakkında

12 Eylül 2021’de Toronto Film Festivali‘nde ilk kez gösterilen 24 Kasım 2022’de ABD’de gösterime giren ABD yapımı filmdir.

Toplam 1 saat 48 dakikandan oluşan film, drama türünde içeriyor.

Yapım IMDb‘de 7 bine yakın oy aldı ve 6,2‘lik puana haiz oldu.


Filmin yönetmenliğini ve senaristliğini Stephen Karam üstlendi. A24 ve Showtime ortak yapımı olan film Türkiye’de 12 Ağustos 2022’de itibaren MUBI üstünden izlenebiliyor.

Filmin oyuncu kadrosunda Beanie Feldstein, Richard Jenkins, Jayne Houdyshell, Amy Schumer, Steven Yeun ve June Squibb benzer biçimde adlar içeriyor.

The Humans (İnsanlar) filmi mevzusu

Filmin mevzusu, Blake ailesi, Şükran Günü’nü Brigid ve partneri Richard’ın aşağı Manhattan’daki evinde kutlamak için bir araya gelir. Gece ilerledikçe, aile üyelerinin hüsranları ve güvensizlikleri ortaya saçılır. Uzun süre süresince hasıraltı edilmiş hakikatler gün yüzüne çıkar.


Ali & Ava Filmi | Konusu | Oyuncuları | Mubi Filmleri

The Humans (İnsanlar) filmi oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Beanie Feldstein, Richard Jenkins, Jayne Houdyshell, Amy Schumer, Steven Yeun ve June Squibb benzer biçimde adlar içeriyor.

Beanie Feldstein – Brigid Blake
Richard Jenkins – Erik Blake
Jayne Houdyshell – Deirdre Blake
Amy Schumer – Aimee Blake
Steven Yeun – Richard
June Squibb – Momo

Film yorumları

Tony ödüllü yazar ve yönetmen Stephen Karam’ın sürükleyici çıkış filmimizde bir aile yemeği umulmadık bölgelere varıyor. Richard Jenkins, Amy Schumer ve Steven Yeun’un da yer almış olduğu muhteşem oyuncu ekibiyle İnsanlar, korku dolu sulara açılmadan ilkin bir aile hüznünün dikenli yollarında aşama kaydediyor.

  • MUBI Türkiye

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri