Genel Kültür

The Ingenious One Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

The Ingenious One (云襄传) dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, mydramalist puanı, ekşi yorumları, fragmanı şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com!

Film hakkında

1 Mayıs 2023 tarihinde yayınlanmaya süregelen 2023 yapımı Çin dizisidir. 36 bölümden oluşan dizi, drama ve duygusal türünde yer ediniyor.

Dizinin oyuncu kadrosunda Chen Xiao, Rachel Momo, Tang Xiao Tian, Xu Ling Yue, Liu Guan Lin, Peng Bo ve Du Jin Han şeklinde adlar yer ediniyor.

Dizinin yönetmenliğini Patrick Yau üstlenirken, senaristliğini Jiang Da Qiao ve Liang Zhen Hua kaleme aldı.


Tencent Video ve iQiyi tarafınca gösterilen dizi haftada y bölüm yayınlanıyor. Ayrıca The Gate of Renewal adı ile de biliniyor.

Yapım 21 Mayıs 2023’de gösterilen kısmı ile gösterim maratonunu tamamladı.

Dizinin bölümleri 45 dakikadan oluşuyor.


Dizinin Mydramalist‘te elde etmiş olduğu puan ise 8,1 oldu.

A Date With the Future Dizi | Konusu | Oyuncuları

The Ingenious One mevzusu

Dizinin mevzusu, Yuntai’nin bir talebesi olan Yun Xiang, on beş senelik uygulamadan sonrasında katledilen ailesinin öcünü almak için dünyaya geldi. Yun Xiang, herhangi bir dövüş sanatları becerisinden yoksun olmasına karşın, onun hakkında inanılmaz bir zekaya haiz olmasına karşın, gezi ederken onun entrika ve gizem havasını paylaşan birkaç dost edindi. Yun Xiang’ın ustası tarafınca alınan bir yetim olan Shu Ya Nan, inanılmaz dövüş sanatı becerilerine sahipti fakat bununla beraber saklamış olduğu birçok sırrı da vardı, Jin Biao, kendi hakkaniyet duygusuna haiz usta bir kılıç ustasıydı ve becerilerini saklayan Su Ming Yu ve seyahatleri sebebiyle, zayıflığının yanı sıra neredeyse her dövüş sanatı becerisini ve adını anlama mevzusunda esrarengiz bir kabiliyete sahipti.

The Ingenious One oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Chen Xiao, Rachel Momo, Tang Xiao Tian, Xu Ling Yue, Liu Guan Lin, Peng Bo ve Du Jin Han şeklinde adlar yer ediniyor.

Chen Xiao – Yun Xiang / Luo Wen Jia
Rachel Momo – Shu Ya Nan
Tang Xiao Tian – Su Ming Yu
Xu Ling Yue – Ke Meng Lan
Liu Guan Lin – Jin Biao
Peng Bo – Mo Bu Fan
Du Jin Han – Kang Qiao
Guo Yi Lin – Tian Hu
Wang Jin Song – Qi Tian Feng
Huang Hai Bing – Qian Rong

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş