Dizi Haberleri

The Irishman film konusu ve oyuncuları

The Irishman filmin konusu ve oyuncuları seyirciler tarafınca merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Netflix’te gösterilen The Irishman filmin konusu nedir? The Irishman filmin oyuncuları kimlerdir? İşte ayrıntılar.

The Irishman filmi Netflix orijinal bir film olarak karşımıza çıkmaktadır. Film 140 milyon dolar bütçeli bir filmdir. Türkiye’de The Irishman filmi İrlandalı olarak adlandırılmaktadır. Film, Charles Brandt‘ın I Heard You Paint Houses kitabından esinlenilmiştir. Filmin yönetmenliğini Martin Scorsese üstlenmektedir. Filmde Al Pacino, Robert De Niro, Joe Pesci ve Bobby Cannavale şeklinde adlar rol almaktadır. Filmin IMDb puanı ise 7,9’dur.

The Irishman konusu nedir?

Frank Sheeran, İkinci Dünya Savaşı esnasında vazife yapmış eski bir askerdir. Uzun seneler Bufalino adlı bir kabahat örgütü için çalışmıştır. Frank Sheeran en oldukça İrlandalı takma adıyla tanınır. Sheeran, meşhur adlar için katil ve dolandırıcılık şeklinde şeyler yapmış oldu ve hem de sendikada işyar olarak vazife yapmaktadır. İşçi Partisi lideri Jimmy Hoffa’nın ansızın ortadan kaybolması, filmin değindiği olaylardan biri olarak karşımıza çıkmaktadır.

The Irishman oyuncu ekibi

-Robert De Niro

-Al Pacino

-Joe Pesci

-Bobby Cannavale

-Ray Romano

-Harvey Keitel

-Stephen Graham

-Domenick Lombardozzi

-Anna Paquin

-Jeremy Luke

-Joseph Russo

-Kathrine Narducci

-J. C. MacKenzie

-Craig Vincent

-Gary Basaraba

-Welker White

-Jesse Plemons

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri