Oyun

The Long Drive Apk Para Hilesi Mod 2.0 İndir

The Long Drive Apk Para Hilesi Mod 2.0 İndir

The Long Drive Apk, kıyamet sonrası bir dünyada yarış ve maceranın birleşimidir. Annenden bir mektup aldıktan sonrasında uzun yolculuğuna çıkmaya karar veriyorsun. Yeni bir şey halletmeye karar verin ve sıcak bir çölde yarışmanın fena bir düşünce olmadığını anlayın. Yolculuğunuza hazırlanmak için yapmanız ihtiyaç duyulan ilk şey muhtemelen eski otomobilinizi garajdan almak ve onarım etmeye başlamaktır. Bu uzun yolculuğu sürdürmek için koruyucu ekipman ve yiyeceklerle tam donanımlısınız.

Harcamalarınız fazlaca sınırı olan olduğundan yeni bir otomobil satın almanız için pek fazlaca fırsat yok. Ancak bu, Uzun bir Yolculukta uzun bir maceraya çıkmayı planlamanızı engellemiş olan unsur olmamalıdır. Sonsuz yaratıcılıkla, oyuncu hemen sonra ne yapacağına karar verdi – garajda uzun süre terk edilmiş olan arabayı, yetersiz oranda parayla kazanılmış olduğu eşyalarla onarın. Apk indir ve En sevdiğiniz renkle boyayarak yenileyin ve eski motorları özelleştirmeyi ihmal etmeyin.

Yolculuğunuz kıyamet sonrası dünyada ve bilhassa sıcak çölde gerçekleşeceğinden, seyahatiniz esnasında aracınızın sorunsuz olacağından güvenli olmalısınız. https://www.hilelioyunindir.com/the-long-drive-apk-indir/ Ancak o süre yaşamını güvence altına alabilir ve o mükemmel yolculuğun sonunda The Long Drive Apk hile ile annenle tanışabilirsin. Gaz depolamak için kutular şeklinde tüm araçları toplayın, otomobil kutularını motor yağı ile besleyin ve çöldeki ısıyla savaşabilmek için soğutucu dökmeyi ihmal etmeyin.

Hayatını kana susamış zombilerden koru. Onların yemeği olmak istemiyorsanız, aracınız için ekipmana ek olarak daha çok tabanca hazırlayın. Düşmanlarınız korkulu ve kana susamış zombilerin her dalgası olacak, bu yüzden hayatınızı korumak her şeyden önemlidir. Oyuncular, aracı düşmanı yenebilecek şeylerle yükleyecek ve yol süresince tabanca toplamaya çalışacaklar. Mümkün olduğunca tabanca ve cephane alın, o iğrenç ölümden kaçının.

The Long Drive Apk android oyun büyük çöl macerasına başlamadan ilkin, oyuncular bir backpacker’ın gerekseme duyduğu araçlarla tam donanımlıdır. Bilhassa aracınız için yakıt depolarının çölün sıcağında yanmaması için korunması gerekir. Aracınızı her dönüşte her geçtiğinde gözlemleyin, bunun için doğru yakıtı koruduğunuzdan güvenli olun. Bu seyahat için yakıtınız yada soğutucunuz bitmediğinden güvenli olun.

Yolculuğunuz esnasında hakkaten terk edilmiş birçok bina bulacaksınız. Akaryakıt istasyonları yada uzun süredir terk edilmiş insanların evleri olabilir. Ancak seyahatinizi etken olarak desteklemek için birçok öğeye ihtiyacınız olduğundan güvenli olun. Bu oyuna ulaştıktan sonra, göz kabiliyetinizi eğitecek, sizin için yararlı öğeleri toplayacaksınız. Akaryakıt istasyonlarını her geçtiğinizde yakıt doldurmayı ihmal etmeyin.

The Long Drive Apk oyun indir, bilhassa uzun süredir terk edilmiş bir araçla uzun bir yolculuğunuz olduğunda, size karşı konulmaz birçok zevk getirecektir. Bu yaşamının en unutulmaz yolculuğu olmalı. Bu geziyi yaparken, oyuncular birçok yeni toprakları keşfetme fırsatına haiz olacaklar. Tehlikenin yanı sıra mükemmel bir eğlence fırsatı da var.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri