Genel Kültür

The Lørenskog Disappearance Dizi Yorum ve Ekşi Sözlük İlk Tepkiler

The Lørenskog Disappearance dizi yorum, ekşi, dizi yorumu, dizi yorum, dizi yorumu, Netflix, ekşi lügat, imdb, izle, 2 olacak mı, dizi araştırma, analizi şeklinde aramalarınız için yorumguncel.com’da kalınca.

Netflix‘in Eylül 2022 içeriklerinden biri olan The Lørenskog Disappearance dizisi platformdaki yerini aldığı günden bu yana çok konuşulanlar arasında yer almayı başardı. Dizi, etkileyici bir görselliğe sahip. Dizi Nordik yapımları sevenler için güzel bir çerezlik niteliğinde. Dizi hakkında yapılan konuşma ve yorumları sizler için derledik. İzleyenlerinden 6,1’lik imdb puanı toplayan dizi için hadi gelin beraber The Lørenskog Disappearance dizi yorum ve tepkilerine bir göz atalım.

Dizi Konusu

Dizinin mevzusu, Bir milyarderin karısı ortadan kaybolunca Norveç polisi çığırından çıkan basınla ve düzenbaz ihbarcılarla uğraşmak zorunda kalır. Gerçek olaylardan uyarlandı. Bir yitik vakasıyla ilgili gizli saklı bir soruşturma yürütmek zorunda kalan Jorunn Lakke, ölümcül sonuçlardan kaçınmak için davayı medyadan uzak tutmalıdır. İki gazeteci, Anne-Elisabeth ve Tom’un eski bir arkadaşına ulaşır. Adam, çiftin karmaşık geçmişinden ve alışılmadık bir evlilik sözleşmesinden bahseder. Hagen ailesinin avukatları agresif bir soruşturma yürütürken bir taraftan düzmece fidye aramalarıyla uğraşır. Bu sırada polis vakayla ilgili hipotezini değiştirir. Polis ihbarcıları Anne-Elisabeth’in kocasına karşı ciddi iddialar ortaya atar. Ama onlara ne kadar güvenilir olur ki?

The Lørenskog Disappearance Dizi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Lørenskog Disappearance Dizi Yorumları

Bu içeriğimizi de sevebilirsiniz;


The Perfumier Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri