Dizi Haberleri

The Midnight Sky film konusu ve oyuncuları

Film severler web üstünden filmler ile ilgili bilgileri araştırmaya devam ediyor. Peki The Midnight Sky filminin konusu nedir? Tüm detaylar haberimizde.

Bilimkurgu türünde film izlemeyi seven insanların keyifle zaman geçirmek için film arayışları devam ediyor. Bilimkurgu türünde ilgi çeken filmlerden biri de The Midnight Sky filmi oldu. Peki The Midnight Sky filminin konusu nedir? The Midnight filminin oyuncuları kimler? The Midnight Sky filmi ile ilgili tüm detaylara haberimizden ulaşabilirsiniz.

The Midnight Sky filmi

The Midnight Sky filmi dram ve bilimkurgu türünde 23 Aralık 2020 senesinde gösterilen Netflix’in orijinal yapımlarından biridir. Filmin yapımcılığını ve senaristliğini Lily Brooks-Dalton; yönetmenliğini ise George Clooney üstlenmiştir. The Midnight Sky filminin süresi 2 saat 2 dakika ve IMDb puanı 5.7’dir.

The Midnight Sky filmi konusu

The Midnight Sky filmimizde yer edinen Ağustosine karakteri bir gökbilimcidir ve yaşamını gökyüzüne adamıştır. Dünyaynın çeşitli yerlerine giderek araştırmalar yapmıştır. Arctic olarak malum sema araştırma merkezinde ise birçok vakalar yaşanmıştır ve çekince arz etmeye adım atmıştır. Merkezin artık tahliye edilmesi gerekse de Ağustosine tahliye olmayı kabul etmez ve araştırmalarına devam etmek ister. Ağustosine araştırma yaparken Iris isminde bir çocuk ile tanışmıştır ve Iris’in değişik bir özelliği vardır. Iris, radyo dalgaların sessizleşmesini sağlamayı başarmaktadır. Sullivan adlı astronot ise Jupiter’i keşfetmektedir ve uzayın derinliklerini keşfetmeye adım atmıştır. Dünyaya dönüş yapacağı esnada ise radyo dalgaları kesilir ve Sullivan’ın bu serüven dönüşünü tamamlayıp tamamlayamayacağı merak mevzusudur.

The Midnight Sky filmi oyuncuları

The Midnight Sky filmimizde George Clooney, Tia Bannon, Felicity Jones, Sam Bond, David Oyelowo, Eysis Clacken, Caoilinn Springall, Jamie Schneider, Kyle Chandler, Edan Hayhurst, Demian Bichir, Atli Oskar Fjalarsson, Tiffany Boone, Hanna Maris Karsdöttir, Sophie Rundle, Lilja Nott Porarinsdöttir, Ethan Peck, Miriam Shor ve Tim Russ yer verilmiştir.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri