Genel Kültür

The Perfumier Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Perfumier (Der Parfumeur) filmi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, Ekşi, incelemesi, imdb puanı, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza YORUM GÜNCEL’den cevap bulabilirsiniz.

Film hakkında

21 Eylül 2022’de Netflix Türkiye tarafınca gösterilen Netflix Almanya orijinal filmidir. Toplam 1 saat 36 dakikadan oluşan film, kabahat, dram ve gerilim türünde içeriyor.

Yönetmenliğini Nils Willbrandt üstlenirken, senaristliğini Patrick Süskind, Nils Willbrandt ve Kim Zimmermann kaleme aldı.

Filmin oyuncu kadrosunda Emilia Schüle, Ludwig Simon, Robert Finster, Solveig Arnarsdottir, Anne Müller ve August Diehl benzer biçimde adlar içeriyor.


Dilm IMDb’de ilk gününde 5,3’lük puana haiz oldu.

Filmin orijinal adı: Der Parfumeur

Broad Peak Filmi | Konusu | Oyuncuları | Netflix

The Perfumier mevzusu

Filmin mevzusu, Koku duyusunu ve eski sevgilisini yeniden kazanmak isteyen bir dedektif, muhteşem kokuyu yaratmak için ölümcül yöntemlere başvuran bir parfümcüyle güçlerini birleştirir.


Muhteşem parfümü bulmak için ölümcül yöntemler kullanan bir parfüm üreticisinden yardım alan bir polis dedektifi, koku alma duyusunu olmasıyla birlikte kız arkadaşını da geri kazanmaya çalışır.

The Perfumier oyuncuları ve karakterleri (Cast)

Filmin oyuncu kadrosunda Emilia Schüle, Ludwig Simon, Robert Finster, Solveig Arnarsdottir, Anne Müller ve August Diehl benzer biçimde adlar içeriyor.

Emilia Schüle
Ludwig Simon
Robert Finster
Solveig Arnarsdottir
Anne Müller
August Diehl

Fragmanı

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri