Televizyon

The Rookie 4.Sezon 21.Bölüm Fragmanı

the rookie 4 sezon 21 bolum fragmani 6270c9db1943e

The Rookie 4.Sezon 21.Kısım Fragmanı ile Pazar akşamı ABC ekranlarında kalmış olduğu yerden devam ediyor. The Rookie 4.Sezon 21.Kısım özetini hd özellikte yazının devamında seyredebilirsiniz.

Başrollerinde Nathan Fillion, Alyssa Diaz, Richard T. Jones benzer biçimde hoşlanılan oyuncularının yer almış olduğu The Rookie bu hafta yayınlanacak mı?

The Rookie 4.Sezon 21.Kısım Fragmanı

YENİ KISIM ÖZETİ

Suç dizisi The Rookie, başrolünde Nathan Fillion’a yer veriyor.
Los Angeles Polis Departmanında misyon icra eden John Nolan, departmanın en yaşlı çaylağıdır. Ölümcül bir kazanın peşinden almış olduğu kararla bu işe atılan John, çalmış olduğu ünitede orta yaş krizi de dahil pek fazlaca değişik sorunla boğuşur. The Rookie’nin oyuncu kadrosunda Fillion’a Alyssa Diaz, Richard T. Jones, Titus Makin, Mercedes Mason, Melissa O’Neil, Afton Williamson ve Eric Winter birlikte rol alıyor.

The Rookie Dizi Mevzusu

Minik bir kasabada yaşayan kırk yaşındaki John Nolan’ın en büyük düşsel polis memuru olmaktır.
Los Angeles Polis Departmanı’nda misyona süregelen John, çalmış olduğu ünitede orta yaş krizi de dahil pek fazlaca değişik sorunla boğuşmak zorunda kalır. The Rookie, LAPD için polis memuru olma hayalini sürdürmek için rahat, küçük kasaba yaşamından LA’e taşınan 40 yaşlarında olan John Nolan’ın öyküsünü takip ediyor. Yaşamındaki ikinci atışını halletmeye emin, “genç” bir polisin riskli, mizahlı ve hipotez edilemez dünyasında dolaşmak zorunda. Rejisörlüğünü John Lee Hancock’un reelleştirdiği ve başrollerinde Dennis Quaid, Rachel Griffiths, Jay Hernandez, Brian Cox ve Beth Grant benzer biçimde adların yer almış olduğu The Rookie, beyzbol sevgisi üstüne bina edilmiş bir yapım olarak, 2002 senesinin mütevazı filmlerinden biri olarak noktaya değiniyor.

3Bu filmin ana teması, düşlerin gerçek olması için hiçbir vakit geç olmadığını ispatlayan bir beysbol coach’unun hikayesi olarak özetlenebilir.
Evlenip çoluk çocuğa karışan Morris küçük bir şehirde kimya öğretmenliği ve beysbol alıştırmanlığı halletmeye adım atar. Morris’in çalıştırdığı kaybetmeyi tane edinmiş, vasatın fazlaca altında bir ekiptir. Oysa Morris sakatlanınca yarım bırakmak zorunda kalmış olduğu bir işi bu ekip ile bitirmeyi hayal etmektedir. Dennis Quaid, The Rookie’de, büyüleyen bir performans sergiliyor.

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri