The Walking Dead yeni sezon ne zaman yayınlanacak? The Walking Dead 11. sezon tarihi belli oldu mu? - Webhaberim
Dizi Haberleri

The Walking Dead yeni sezon ne zaman yayınlanacak? The Walking Dead 11. sezon tarihi belli oldu mu?

The Walking Dead yeni sezon ne zaman yayınlanacak? The Walking Dead 11. sezon tarihi belli oldu mu?

2010 senesinde seyirciyle Netflix’te buluşan The Walking Dear 10 sezon seyircilere sunuldu.Fazlaca sevilerek izlenen ve her bölümünde atraksiyonun yer almış olduğu bölümler seyircileri korku ve merak içinde bırakmaktadır.Frank Darabont tarafınca hazırlanan Amerikan dizisi,Robert Kirkman,Tony Moore ve Charlie Adlard’ın aynı adlı çizgi romanından uyarlanmıştır.Dizinin başrol’ünde kaza sonucu komada kalıp ,asla olmadık zamanda uyanıp kendine gelen George A. ,dünyanın eski dünya olmadığı ile yüzleşir.Etobur olan insan aylaklarını gördüğünde tüm dünyanın esir olduğu anlamış olur.Evine gittiğinde asla kimseyi bulamayan şerif ailesini bulmak için yola koyulur,yeni insanlarla yoluna devam edecek olan şerif dizinin öyküsünü başlatmış olur.

The Walking Dead 11.sezon ne zaman başlamış olacak?Sezon tarihi belli oldu mu?

Kalan bir avuç insan topluluğu ile tüm dünyayı esir alan aylakların içinde hayatta kalma savaşı vermelerini 10 sezon süresince izlemiştik.Her sezonunda seyircileri ekrana kilitlemeyi başaran Netflix dizisi,10 sezon sürdükten sonrasında tekrardan yeni bölümlerinin gelip gelmeyeceği izleyenler tarafınca merak mevzusu olmaktaydı.11.sezon için İnternet’te sürekli araştırmalar meydana getirilen dizinin,sevenlerini mutlu edecek bir haber paylaşıldı.

22 Ağustos tarihinde yayınlanacak olan 11.sezon Final bölümleri ile karşımıza çıkacak.Henüz fragman çıkmayan dizinin,ileriki zamanlarda yapımın ve yeni sezon bölümlerinin seyircilerle buluşturulması beklenmekte. Zombi dünyasında hayata devam etmenin iyi mi zor bulunduğunu,hayatta kalmak için kalan bir avuç insanlarla iyi mi savaşıp yiyecek için savaşım verdiğini seyrettiğimiz dizinin final meydana getirecek haberinin paylaşılması da sevenlerini üzmedi değil.

.The Walking Dead’in , showrunner ve yürütücü yapımcılarından Angela Kang, yeni sezon hakkında şu sözleri deklare etti. “10. sezona ek olarak 6 bölüm geliyor. Bu bölümler daha küçük çaplı, karakter odaklı hikayeler olacak.11. sezon için her zamankinden daha büyük heyecana sahibiz! Çıta oldukça yüksek olacak. Daha fazla Zombi, tonlarca aksiyon sahnesi, ilgi çekici hikayeler, ve daha ilkin görmediğimiz lokasyonlar ile karşınıza çıkacağız. İlk kez tüm gruplar Whisperers’ın onlardan aldığını tekrardan inşa etmek için tek bir toplulukta olacak.”

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri