Oyun

Theme Park Simulator APK Para Hilesi Mod 2.6.5 İndir

Theme Park Simulator APK Para Hilesi Mod 2.6.5 İndir

Adil oyunların fanatikleri, dikkat! Theme Park Simulator APK size yeni bir aşırı sürüş deneyimi getiriyor! Artık en coşku verici eğlence parkı maceralarından birini yaşayabilirsiniz; hadi panayır sizi bekliyor.

Bir coşku arıyorsanız ve sürüş oyunlarının, eğlence parkı oyunlarının, denetim oyunlarının, karnaval oyunlarının tadını çıkarın yada devamlı klasik bir tema parkı oyunu, keyifli bir kamikaze oyunu yada devamlı coşku verici roller coaster simülatörünü tecrübe etmek istediyseniz. , daha çok beklemeyin.

Kingda Ka, Space Mountain, Big Dipper yada Splash Mountain şeklinde coşku verici sürüşlerde yada popüler park yerlerinde heyecanın akışını yaşamak istediniz mi? Theme Park Simulator APK, yalnızca tema parkı ziyaretçilerinin hislerini simüle etmekle kalmaz, hem de kendi eğlence parkınızı ve karnaval gezilerini (İspanyolca: “atracciones de carnaval”) yada size bir eğlenceyi hatırlatabilecek tema parkı gezilerini yönetebilirsiniz. tema parkı kralı yada eğlence parkı kralı deneyimleri şeklinde fuar alanı oyunları.

Atlıkarınca yada kamçı olarak malum eğlence yolculuğunda gerçek hayatta olduğu şeklinde bu keyifli park eğlence sürüşlerini deneyimlemek için Tema Parkı Simülatörünü bugün indirin; ya da lunaparkta aşk tüneline binerken. Bu mükemmel eğlence fuarı simülasyonunda, hız treni oyunlarına, fuar oyununa ve tamamlamanız ihtiyaç duyulan öteki birçok sürüş oyununa bayılacaksınız. Olduğunu iddia ettiğin lunapark sürücüsü sen misin? Hemen şimdi fuar gezilerinde kanıtlayın!

Hadi! Kendi panayır parkınızı yönettiğiniz ve lunaparktan en sevdiğiniz parka bindiğiniz bu mükemmel panayır oyununun tadını çıkarın. Ufak bir tema parkı ile başlayın ve Wipeout şeklinde bir tema parkı hız treni ve çeşitli lunapark oyunları ile büyük bir parka doğru ilerleyin. Hız treni parkında iyi eğlenceler!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri