Touchgrind BMX 2 APK – Kilitler Açık - Webhaberim
Mobil

Touchgrind BMX 2 APK – Kilitler Açık

Bisiklet yarışı tarzında keyifli bir oyun olan Touchgrind BMX 2 apk yapımını ücretsiz bir şekilde indirin.

Hareket halindeyken tadını çıkarabileceğiniz keyifli ve coşku verici mobil spor maceraları mı aramıştınız? Tamamen zorluklara odaklanmanızı gerektiren kapsamlı ve sıkıntılı oyunlarda zamanınızı boşa harcamak istemiyor musunuz? O vakit, Touchgrind BMX 2’nin bu mükemmel mobil  oyununun  kesinlikle şaşırtıcı bulunduğunu görmüş olacaksınız, şu sebeple stressiz ve iddiasız oyunla eğlenmenizi sağlıyor.

Aynı zamanda, Touchgrind BMX 2 apk, oyuncularının dinamik bisiklet kontrolleri ile mükemmel numaralarını ve tekniklerini gerçekleştirme mevzusunda rahatça çalışmasına izin verdiğinden, oyunun güzel duyu unsurlarının keyfini çıkarırken kendinizi de bulun. Touchgrind BMX 2’de büyülü parmaklarınızı oyuna sokmaktan ve mükemmel dokunma tekniklerini tanıtmaktan çekinmeyin.

Eksiksiz incelemelerimizle Illusion Labs’ın hususi mobil oyunu hakkında daha çok data edinin.

Oyun Hikayesi

Burada, Touchgrind BMX 2’de, Android oyuncuları, dinamik bisikletinizi özgürce alıp birçok BMX eylemiyle akıl almaz performans sergileyebileceğiniz orijinal Touchgrind BMX’teki o hususi hissi tekrardan yaşama fırsatına haiz olacaklar. Acemi bir BMX bisikletçisinin nihai yolculuğuna çıkmaktan çekinmeyin ve birçok sıkıntılı engelde kendinize meydan okumaya devamlı hazır olun.

Farklı oyun içi ortamlara haiz birden fazla haritada hususi BMX sürüşlerinizin kilidini açın. Hususi numaralar ortaya çıkarmak için çevrenizden yararlanın. Dokunmatik ekranlı cihazlarınızla kolayca uygulanabilecek tonlarca değişik BMX tekniği ve performansı öğrenin.

Aynı zamanda oyun, Android oyuncularının kendi tercihlerinize nazaran özgürce özelleştirebileceğiniz muhteşem BMX araçlarının tasarımı ve montajı üstünde çalışmaktan keyif almalarını sağlayacak. Bisikletlerin daha iyi performans göstermesine ve ek olarak numaralarınızı yaparken daha garip görünmesine olanak tanıyan birden fazla parçayı deneyin.

Ama en önemlisi, oyun artık Android oyuncularının dostlarıyla ve dünyanın her yerinden çevrimiçi oyuncularla eğlenmesine olanak tanıyacak, siz de başkalarıyla hususi yarışmalara katılacaksınız. Pek oldukca kişinin beğenisini kazanın ve kendinizi en iyi BMX oyuncuları olarak tanıtın.

Özellikler

İşte oyunun sunmuş olduğu tüm coşku verici özellikler:

Klasik iki parmakla kontrollerin tadını çıkarın

Burada, Touchgrind BMX 2’de Android oyuncuları, Touchgrind BMX’in orijinal oyununu bu kadar popüler hale getiren klasik iki parmaklı kontrollerin keyfini çıkarma fırsatına haiz olacaklar. Oyunla etkisinde bırakan hareketlerinizi yapmaktan çekinmeyin ve çeşitli sürüş alanlarında bisikleti kolayca yönlendirin. İki parmağınızı kullanarak inanılmaz hareketler ve teknikler uygulayın. Bisikletinizle kolayca döndürmek, çevirmek ve etrafta uçmak için etkisinde bırakan hareket kontrollerinden yararlanın. Sadece iki parmakla cüret etme ve yaratıcı olma özgürlüğü sizi kesinlikle etkileyecek.

Bisikletlerinizin kilidini açın ve özgürce özelleştirin

Artık Touchgrind BMX 2’deki yararlı özelleştirmelerle bisikletlerinizin kilidini açabilir ve özgürce özelleştirebilirsiniz. Aynı zamanda, oldukca sayıda garip kurulumla favori bisikletlerinizi özgürce özelleştirebilirsiniz. Kendi yaratıcı zihinlerinizle mükemmel boyaları denerken iyi eğlenceler. Oynamayı daha heyecanlı hale getirmek için bisikletlerinizde haiz olabileceğiniz benzersiz parçaların kilidini açın. Bunların tümü, kendi mükemmel BMX’inizi tasarlamanıza ve birleştirmenize olanak tanır.

Kilidini açmak için birçok garip unsur

Burada, Touchgrind BMX 2’de, Android oyuncuları kendilerini yol süresince toplanabilecek birçok garip öğenin tadını çıkarırken bulacaklar. Bu eklenen öğelerle daha iyi oyun içi deneyimlerin tadını çıkarın, şu sebeple bunlar oyun deneyiminizi geliştirir, belirli bonusları geliştirir yada yalnız bisikletlerinizde yeni yükseltmeleri etkinleştirir.

Tamamlanması ihtiyaç duyulan garip oyun içi zorluklar

Oyun süresince, Android oyuncuları, birden fazla oyun ortamında eğlenmelerini elde eden destansı oyun içi zorlukların tadını çıkarma şansına haiz olacaklar. Dünyanın dört bir tarafındaki göz kamaştırıcı konumlarla mükemmel sürüşlerinizin tadını çıkarın. Artan güçlük ve sıkıntılı oyun ile birçok şaşırtıcı zorluğun üstesinden gelin. Her yerde oyunlar kazanın ve kupalar kazanın.

Biroldukca değişik rütbede yarışın

Ayrıca oyunu daha keyifli hale getirmek için Touchgrind BMX 2, Android oyuncularının dereceli savaşlarında eğlenmelerini elde eden rekabetçi sıralama sistemine haiz olacak. Her konum için alabileceğiniz en iyi puanı ata binmekten, gerçekleştirmekten ve kazanmaktan çekinmeyin. Dünya, ülke ve dostlar arasındaki değişik sıralama sistemleri, mükemmel oyunun ve rekabetçi özelliklerinin keyfini hakikaten çıkarmanızı sağlayacak. En iyi yüksek puanları almak için kişisel profilinizi oluşturun ve becerilerinizi çevrimiçi olarak göstermeye başlayın.

Oldukca oyunculu düelloların ve coşku verici turnuvaların tadını çıkarın

İlgilenenleriniz için, öteki rakiplerle direkt rekabet edebileceğiniz birçok görkemli düellonun keyfini çıkarabilirsiniz. Ayrıca Touchgrind BMX 2’nin mükemmel oyununa özgürce katılırken ve eğlenirken garip oyun içi turnuvalarda oyunun tadını çıkarın.

Yürütmek için birçok şaşırtıcı teknik

İşte Touchgrind BMX 2’de, Android oyuncularının gerçekçi ve dinamik BMX’leri ile birçok hususi numara ve teknik gerçekleştirmelerine izin veriliyor. Etrafta uçmaktan, çevirmekten ve döndürmekten, hatta bisikletlerinizle dikey duvarlara tırmanmaktan çekinmeyin. Tüm bu olanaksız hileler devamlı keyfini çıkarmanız için oyunda mevcut olacak.

Hileler yapmanıza destek olacak sezgisel kılavuzlar

Oyunu daha garip hale getirmek için, Android kullanıcıları artık Touchgrind BMX 2’nin mükemmel oyununun keyfini sonuna kadar çıkarmanıza destek olacak tüm sezgisel kılavuzları elde eden ‘Nasıl Yapılır’ bölümünü keşfedebilir.

Cihazlar arası deneyimlerinizin tadını çıkarın

Ayrıca Touchgrind BMX 2’deki bağlı çevrimiçi profillerinizle oyun, oyundaki iki cihazınız içinde tam bir senkronizasyon elde edecektir. Sonuç olarak, Touchgrind BMX 2’nin mükemmel oyununun keyfini tabletlerinizde, akıllı telefonlarınızda ve tamamen senkronize oyun ile öteki cihazlarınızda özgürce çıkarabilirsiniz.

Oynaması parasız

Tüm coşku verici özelliklere karşın oyun, tüm Android oyuncularının mobil cihazlarında oynaması için hala parasızdır. Sadece Google Play Store’dan parasız oyunu alın,  otomatikman cihazlarınıza yüklemesini sağlayın ve oyunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz.

Web sitemizde kilidi açılmış oyunun tadını çıkarın

İlgilenenler için Touchgrind BMX 2’nin kilidi açılmış oyununu, keyfini çıkarmanız için sınırsız oyun içeren web internet sitemizden kolayca edinebilirsiniz. Artık oyun içi satın alımlar için ödeme yapmanıza gerek yok, şu sebeple modlu uygulamamız onunla tam anlamıyla eğlenmenizi sağlayacak. Ek olarak, kaldırılan reklamlar, Android oyuncularının en sevdikleri oyunların keyfini rahatsız etmeden çıkarmalarını elde edecektir. Tek ihtiyacınız olan Touchgrind BMX 2 Mod APK dosyasını indirmek, verilen talimatları kovuşturmak ve hazırsınız.

Görsel ve ses kalitesi

Grafik

Kuvvetli grafik öğeleri ve garip görsel efektler içeren Touchgrind BMX 2’nin mükemmel oyununa kendinizi kaptırmaya hazır olun. Tamamı, Android oyuncularının kendilerini dinamik BMX eylemlerinin mükemmel hayatına hakikaten kaptırmalarını sağlayacak. Ek olarak, optimize edilmiş grafik öğeleri, Touchgrind BMX 2’nin tüm cihazlarınızda akıcı ve tatminkar oynanışının keyfini devamlı çıkarabilmenizi elde edecektir.

Ses ve Müzik

Touchgrind BMX 2’ye eklenen ses öğeleri yardımıyla oyun içi ortamlar son aşama gerçekçi hissedilecek.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri