Dizi Haberleri

Tozluyaka 2. Bölüm 1. Fragmanı

Tozluyaka 2. Bölüm 1. Fragmanı Yayınlandı!

Ali ve arkadaşlarının kendi hallerindeki mutlu yaşamı bir gecede değişmiş olur. Sırlarla dolu uzun bir gece ve şüphelerden başka ellerinde hiçbir şey yoktur. Adaletin kendilerine uğramayacağına inandıkları anda ise bir mucize gerçekleşir.

Hem de şüphenin kaynağından onlara sunulan bir mucize. Aslında hiçbir şey görünmüş olduğu şeklinde değildir. Gerçeği bulmak için korkusuzca yeni hayatlarına doğru yola çıkarlar.

Cesaretlerine bir de güç eklenince geriye yalnız o sır gecesinin kapılarını tek tek açmak kalacaktır.  Anahtarları bulmak ise asla kolay olmayacaktır.

Talih bile yolunu şaşırmadan uğramazdı Tozluyaka’ya fakat bodoslama daldı birbirlerini kardeş seçenlerin arasına…

Umudun yolculuğu başladı bu kere… Geçtikleri her sokağa, adını söyledikleri her insana, zulüme, adaletsizliğe, sevgiye aç olanlara dokunmalarını sağlamış oldu… Bu her insanın hikayesiydi. Onlar yalnız içimizdeki talihli olanlardı.

Tozluyaka 2. Bölüm 1. Fragmanı

Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya 1. Bölüm 4 Temmuz 16.00’da FOX’ta!

Esra Ezmeci hanımefendilerin problemlerine Karşı Karşıya ile el atıyor. Esra Ezmeci ile Karşı Karşıya ilk bölümüyle 4 Temmuz 16.00’da FOX’ta!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş