Oyun

Train Station 2 Apk Para Hilesi Mod 2.6.0 İndir

Train Station 2 Apk İndir – Kaçınılmaz olarak, çocukken hep trenlere haiz olmak isterdiniz, değil mi? Uçsuz bucaksız, uzun bir ulaşım aracında oturma ve her yolculukta yüzlerce yolcu taşıma hissi mükemmel. Bir treni denetlemek bununla beraber ülkenin her yerine gitmenize, tutkulu insanların güzel manzaralarını izlemenize olanak tanır. Birfazlaca değişik kültürü tanıyın ve memleketinizdeki ihtimaller içinde olmayan durumu deneyimleyin.

Train Station 2 Apk indirmeniz, erişiminize izin verilen ilk trenlerden birinin Star Class 4000 olduğu İngiltere’deki yolculuğunuza başlamış olacak. Bu, tarihsel olarak bir İngiliz tren işletme şirketi tarafınca üretilen buharlı bir lokomotiftir. Buradaki ilk öykü işini tamamlamak, “Demiryollarının Babası” olarak malum İngiliz inşaat mühendisinin adını taşıyan tren müteahhidi George Stephenson’ın kilidini açacak. Gerçekçi içerik ve tarih dersleri almanın yolu!

Train Station 2 Apk Para Hilesi Mod 2.6.0 İndir

Her ülkenin mayınlar, fabrikalar, limanlar, değirmenler, ekin tarlaları ve Kent Binaları için arazilerden değişik olarak kilidini açmak için daha çok hedefi olacak. Tren İstasyonu 2 yolculuğunuzu daha çok konuma getirmek için belirli seviyelere ulaşmanız gerekecek:

Seviye 10 – Almanya
Seviye 40 – ABD
Seviye 100 – Fransa
Seviye 200 – Kanada
Seviye 300 – Rusya
Seviye 400 – Hollanda
Seviye 500 – Avustralya

Sitemizdeki öteki hileli oyunları indirmek için burayı tıklayın

Train Station 2 Apk Son Sürüm

Kilidi açılmış trenler tren deposunda gösterilir ve hammadde toplamak, fabrikalara kaynak teslim etmek, mal taşımak ve ülkenizin nüfusundan gelen görevleri tamamlamak için kullanılabilir. Malların işlenmesi ve görevlerin tamamlanması sizi madeni paralar, anahtarlar ve tren parçaları ile ödüllendirecektir – trenlerinizi ve raylarınızı yükseltmek için hepsi gereklidir.

Train Station 2 indirmeniz, size erişim verilecek ilk trenlerden birinin Star Class 4000 olduğu Britanya’daki yolculuğunuza başlamış olacak. Bu, tarihsel olarak bir İngiliz tren işletme şirketi tarafınca üretilmiş buğu motorlu bir lokomotiftir.

Buradaki ilk öykü işini tamamlamak, adını “Demiryollarının Babası” olarak malum İngiliz inşaat mühendisinden alan tren yüklenicisi George Stephenson’ın kilidini açacaktır. Gerçekçi içerik ve tarih dersleri için mükemmel!

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri