Futbol

Transfer haberi: Christian Eriksen’in yeni takımı belli oluyor

EURO 2020’de geçirdiği kalp durması sonrası kalp pili takılan ve sahalardan bir süre uzak kalan Christian Eriksen, geçtiğimiz ara geçirme döneminde Brentford ile yarım sezonluk bir antak kalma yapmış ve futbola geri dönmüştü. Sergilediği performansla tekrardan dikkatleri üstüne çekmeyi başaran Eriksen, önümüzdeki sürem oynayacağı kulübü belirlemek için son aşamaya geldi.

Manchester United ve Brentford’un ikisinin de oldukça iyi teklifler yapmış olduğu sadece gene de Manchester United’ın teklifinin ekonomik olarak birazcık daha iyi olduğu biliniyor. Yves Bissouma transferi sonrası geri dönmek istediği Tottenham’a gitmekten bu yüzden vazgeçen Eriksen için Brentford bu mevzuda bir adım öne çıkıyor. Ayrıca Londra’ya yerleşen ailesinin de şehirden ayrılmak istemediği ve Manchester’a taşınma mevzusunda çekinceleri olduğu öğrenildi.

Brentford ve Thomas Frank’in ona verdiği şansla beraber gelen bir vefa borcunun yanı sıra paranın önceliği olmaması Eriksen’i Brentford’a yaklaştırıyor. Ancak Brentford’a imza atmadan ilkin futbola geri dönmek için çalışmalarını sürdüren Eriksen, Ajax tesislerinde Manchester United’ın yeni hocası Erik ten Hag ile de süre geçirmişti.

Christian Eriksen Brentford yada Manchester United’dan birini seçmek suretiyle birkaç gün içinde son kararını verecek.

Kaynak: Fanatik

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri