Trendyol Çalışan Maaşları 2022 Trendyol Maaşları Ne Kadar? - Webhaberim
Güncel

Trendyol Çalışan Maaşları 2022 Trendyol Maaşları Ne Kadar?

Trendyol çalışan maaşları isminde yazımızda Trendyol araçlı kurye ne kadar kazanır, Trendyol araçlı kurye maaşları ve Trendyol emek verme şartları, Trendyol Go kazanç haricinde Trendyol çalışan maaşları 2022 senesinde ne kadar sizler için yazımızda bir araya getiriyoruz. Aynı zamanda Trendyol’da çalışanlara verilen yan hakları da ele alıyoruz.

Trendyol Çalışan Maaşları

Trendyol bu kadar popülerken birçok kişiye de istihdam kapısı olmuştur. Son dönemde trendyol üstünden gelir elde etmek isteyen kişiler trendyoldan iyi mi para kazanılır ve trendyol araçlı kurye hakkında web üstünden oldukça çok bir halde araştırma yapmaktadır. Bunların haricinde de trendyola bağlı olarak çalışan kişilerin maaşları da merak edilmektedir. Trendyol çalışan maaşları:

 • Trendyol Araçlı Kurye Maaşları: 6.000 ile 17.000 TL
 • Trendyol Go Maaş: 6.000 TL ile 15.000 TL
 • Trendyol Satış Müdürü Maaşları: 13.800 TL
 • Trendyol Pazarlama Maaşları: 5.500 TL – 9.500 TL
 • Trendyol İK Departmanı Maaşları: 4.250 TL – 9.500 TL
 • Trendyol Stajyer Maaşları: 1.500 TL
 • Trendyol Mühendis Maaşları: 5.000 ile 18.000 TL
 • Trendyol Teknisyen Maaşları: 5.000 ile 12.800 TL
 • Trendyol Davet Merkezi Maaşları: 4.250 ile 9.000 TL

Trendyol Çalışan Maaşları 2022 Trendyol Maaşları Ne Kadar?

Trendyol, Türkiye’nin en popüler online mağazalarından biridir. Türkiye giyim üretiminde dünyanın en meşhur ülkelerinden biri ve bu site en popüler  online alışveriş sitesi olarak bilinir. Fiziksel bir şubesi olmadığı için Trendyol üstünden online satın alımlar yalnız uygulama kullanılarak meydana getirilen siteden mümkündür.  Türkiye, tekstil sektörü geliştirerek ve kurarak tüm dünyada markalar kurarak ve dünyanın önde gelen giyim firmalarından biri haline gelmiştir.


Trendyol, 100’ün üstünde yerli ve yabancı markanın satışını meydana getiren bir Türk online giyim mağazası olmaktadır. Trendyol giyim, Türkiye’nin önde gelen giyim mağazasıdır. Bu sitenin yüksek kaliteli ve düşük maliyetli ürünler sağlamış olduğu bilinmektedir ve dünyaca meşhur markaların bir çok bu çevrimiçi mağazada mevcuttur. Trendyol, tamamen çevrimiçi bir mağazadır ve fizyolojik bağlı kuruluşu yoktur.

Alışveriş yapmanın tek yolu internet adresinden yada uygulamadan satın almaktır. Trendyol, kozmetik, hijyen, elektronik, spor giyim ve daha fazlasını satarak müşterilerine iyi hizmet veren bir Türk markasıdır. Dolayısıyla bu site Türkiye’deki en büyük ve en güvenilir perakende sitelerinden biridir ve yalnız giyim satmakla sınırı olan olmamaktadır.

Trendyol Çalışan Maaşları 2022 GÜNCEL

Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? Paylaş Kazan

Trendyol yalnızca giyim değil birçok ürün yelpazesini içinde bulunduran online alışveriş sistemidir. Ev gereçlerinden dekorasyona kadar birçok ürünü içinde bulundurur. Online olarak  para kazanmak isteyen hepimiz Trendyoldan para kazanmanın yollarını web üstünden aratmaya başladı. Ilk olarak trendyol üstünden iyi mi para kazanılır sorusuna yanıt verecek olursak altını çizmeliyiz ki, Trendyol üstünden para kazanmak Paylaş-Kazan ve Koleksiyon oluşturmayla elde edilmektedir.

Daha detaylı informasyon için Trendyoldan Nasıl Para Kazanılır? 2020 başlıklı yazımızı incelemelisiniz.


Trendyol Araçlı Kurye 2022 (Trendyol Express)

Trendyol, Türkiye’nin en büyük sanal mağazalarından biri haline geldi. Durum bu şekilde olunca Trendyoldan her gün binlerce şahıs alışveriş yapıyor. Satın alınan ürünlerinin alıcılara teslimi kuryeler ve nakliye firmaları tarafınca gerçekleştiriliyor. Trendyol, otomobili olan kişilere kurye olarak para kazanma fırsatı sunmakta.

Bu arada araçla kurye sisteminin adı Trendyol Express olarak geçiyor. Trendyol araçlı kurye maaş ve müracaat şartları hakkında geniş informasyon edinip, müracaat yapabilmek için Trendyol Araçlı Kurye Maaş ve Şartları 2022 (Trendyol Express) isminde yazımızdan informasyon alabilirsiniz. Trendyol araçlı kurye yorumlarına ulaşmak için vermiş olduğumuz linkin yorumlarını görüntüleyebilir. En güncel mevzular hakkında informasyon sahibi olabilirsiniz.

Trendyol Yan Haklar Nelerdir?

Trendyol çalışanlarına yiyecek ve yol parası verilir, bu haklar doğal olarak ki yalnızca tam zamanlı çalışanlar için geçerlidir. Her yerde olduğu benzer biçimde Trendyol’da da senelik ve haftalık dinlence hakkınız var. Kıdemli çalışanlar, yılda iki yada üç maaş şeklinde ödenebilecek senelik temettü alırlar.

Trendyol’da çalışan hepimiz sıhhat ve emeklilik sigortasına tabidir. Trendyol şirketi her yıl sizin adınıza 1 maaş emekli ikramiyesi toplar, mesela 40 yıl çalıştıktan sonrasında emekli olan biri son brüt maaşının 40 katı ikramiye ile emekli olmaktadır. Trendyol Yan Haklar:

 • Yol Ödemesi
 • Yemek Ödemesi
 • Sağlık Sigortası
 • Haftalık İzin Hakkı
 • Senelik İzin Hakkı
 • Emeklilik Planı
 • Emeklilik İkramiyesi
 • Senelik Kardan Pay (belirli pozisyonlar için)
 • İkramiyeler (belirli pozisyonlar için)
 • Trendyol, tam zamanlı çalışanlara; yol, yiyecek parası ödemesi yapmaktadır.

Trendyol Çalışan Maaşları 2022 GÜNCEL

DEPARTMAN

ÜCRET

Araçlı Kuryeler

6.000 TL – 17.000 TL

Satış Müdürü

13.800 TL

Pazarlama

5.500 TL – 9.500 TL

Davet Merkezi

4.250 TL – 8.000 TL

İnsan Kaynakları

4.250 TL – 9.500 TL

Mühendislik

5.000 TL – 18.000 TL

Teknisyen

5.000 TL – 12.800 TL

Bu maaş miktarları, işe yeni başlamış olan çalışanlar ve kıdemli çalışanlar için değişebilir. Trendyol Go Kurye Maaş ve Şartları 2022 için tıklayınız.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri