Memur ve Personel Alımı

Türkiye genelindeki bu iki benzinlikte indirim başladı! Bugün akaryakıt ve otogaz alacaklara indirim yapılacak

Benzin mazot ve LPG maliyetlerine meydana getirilen zamların peşinden akaryakıt kampanyaları oldukça noktaya değinmeye başladı. Mevzu ile ilgili olarak akaryakıt maliyetlerine dev zamlar yapılınca bazı bankalar ve bazı benzinlikler içinde uyuşma imza atıldı ve yeni kampanyalar ortaya çıktı. Bu istikamette belirtilen benzinliklerden akaryakıt yada otogaz alımı icra eden sürücülere indirim yapılacağı ifade edildi.

50 LİRA İNDİRİM YAPILACAK

İş Bankası resmi internet sayfası üstünden oldukça ehemmiyetli bir bülten yayımlandı ve bu ilanda Shell ve Opet’ten akaryakıt alışverişinde bulunacak yurttaşlara indirim yapılacağı ifade edildi.
Maximum Mobil’in içindeki Pazarama Vasıtada Öde uygulamasına dahil mazot istasyonlarından değişik günlerde ve tek seferde yapacağınız ve Maximum Mobil ile ödeyeceğiniz ikinci ve sonraki 200 TL ve üstü her yakıt alışverişinizde 10 TL, toplam 50 TL MaxiPuan verileceği bildirildi. Bu kazanılan puanlar ise sonraki alışverişte kullanılarak 50 lira indirim yapılacak.

KAMPANYAYA KATILIM GEREKİYOR

Kampanya katılımlı olup katılımınızı kampanya süreci içinde istediğiniz zaman (alışverişinizden evvel yada sonrasında) yapabileceğiniz belirtilirken Katılmak için: Maximum Mobil uygulamasında “Kampanyalar” bölümünden ilgili kampanyadaki “KATIL” butonuna tıklayarak fiyatsız olarak katılım sağlanabileceği bildirildi.

DAHİL OLAN VE OLMAYAN İŞLEMLER

Kampanyaya dâhil olan işlemler: İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, Maximiles, MercedesCard, İş’te Üniversiteli, Maximum Genç, Pati Kart) Kampanyaya dâhil olmayan işlemler de açıklandı.
Kampanyadan her gün 1 kez yararlanabilirsiniz. Aynı gün içinde 200 TL ve üstü ikiden azca mazot alışverişiniz olması halinde ilk alışverişiniz kampanyaya dahil edilecektir.

MÜKÂFAT KULLANIMI

(Mükâfat) kullanımı hakkında da bir bülten yayımlandı. MaxiPuanlarınız 7 Nisan 2022 tarihinde kampanya kapsamında son kullandığınız kartınıza yüklenecektir. MaxiPuan’ların son kullanma zamanı 31 Mayıs 2022 (bu tarih dâhil)’dir. Maximiles’a yüklenen puanlar MaxiMil’e dönüştürülemeyecek ve Avans MaxiMil kapatmakta kullanılamayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri