Dizi Haberleri

Üç Kuruş 17.Bölüm 2.Fragmanı

uc kurus 17 bolum 2 fragmani 62245cc23502c

Üç Kuruş 17.Kısım 2.Fragmanı ile SHOW TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Üç Kuruş dizisinin yeni kısmı 7 Mart Pazartesi 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç şeklinde ülkemizin hoşlanılan oyuncularının yer almış olduğu Üç Kuruş bu hafta yayınlanacak mı?

Üç Kuruş 17.Kısım 2.Fragmanı

Üç Kuruş 17. kısım özeti oku SHOW TV. Üç Kuruş yeni kısım özeti oku.

YENİ KISIM ÖZETİ

Neriman’ın Baybars’la yüzleşmesi neticesinde verdiği karar Baybars’ın İrfan’ı da dahil edeceği bir adım atmasına niçin olur.
Fakat bu tasarının arkasında Efe’nin de ona büyük bir tuzak kurduğunun bilincinde değildir. Çetin, Kartal ve Efe çatışmasında tarafını belirli ederken rakiplerini küçümsediğini anlamış olur. Artık hiç kimseye güvenmeyen Kartal Çetin’e karşı kendini sağlama almayı başarsa da onu kötü bir sürpriz beklemektedir. Efe, içindeki bu hiddetle Kartal’a karşı sert bir hücum hazırlığı içindedir. Bahar babasının vefatıyla ilgili reelleri bildikten sonrasında tasarısını harekete geçirir ve Korkmaz’ın hamle hedefini sürpriz bir halde değiştirir.
Kartal’ın avucunda yakalamayı başaramadığı İrfan’ın göz mapusunda olan Neriman ise gelen saklı ileti üstüne büyük bir tehlikeye girer. Kartal’ın Korkmaz’dan alacağı intikamın peşine düşeceğini öğrenen Efe, onu durdurmak için çabalasa da Oktay’la kurduğu derin bağ ondan beklenmeyecek bir seçim yapmasına niçin olur. Çetin, Kartal’ın gittiği yolun riskli bulunduğunu öğrenmektedir ve Efe’ye onun iyiliği için Kartal’ı zapt etmesini açıklar.

Üç Kuruş Dizi Mevzusu

Ay Yapım, tertemiz ve iddialı projesi ‘Üç Kuruş’ için hazırlıklarını tüm süratiyle sürdürüyor.
Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in kaleminden çıkan dizinin rejisörlüğünü tekrardan ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ projelerinden tanıdığımız Sinan Öztürk üstüne alıyor. Murat Uyurkulak ve Damla Serim tarafınca kaleme alınan Ay Yapım imzalı dizide rejisör koltuğunda Sinan Öztürk oturmaktadır. “İçerde” ve “Çukur”dan Sonra “Üç Kuruş” Geliyor! Yeni sezonda seyircilerle buluşacak dizinin başrollerinde Kartal karakterine yaşam verecek olan Uraz Kaygılaroğlu’nun yanısıra Ekin Koç, Ahmet Rıfat Şungar Nesrin Cavadzade ve Nursel Köse yer ediniyor.

Ay Yapım’ın ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ dizilerinin arkasından pazartesi günleri Show TV’de yayınlanacak, yeni dizisi ‘Üç Kuruş’ seyircilerle buluşmak için hazırlanıyor.
Üç Kuruş’un başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Burak Altay, Civan Canova, Aslıhan Malbora, Aytaç Uşun, Nesrin Cavadzade şeklinde adlar yer ediniyor. Son olarak ekibe Harami Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Cemil karakterini oynayan Cenk Karagöz katıldı. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Aytaç Uşun, Damla Makar ve Burak Altay şeklinde ehemmiyetli adların yer almış olduğu Üç Kuruş dizisi için hazırlıklar devam ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri