Televizyon

Üç Kuruş 28.Bölüm Final Fragmanı

uc kurus 28 bolum final fragmani 62931ee9251e0

Üç Kuruş 28.Bölüm Final Fragmanı ile SHOW TV ekranlarında kalmış olduğu yerden devam edecek. Üç Kuruş dizisinin yeni kısmı 30 Mayıs Pazartesi 20.00’da SHOW TV’de!

Başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu ve Ekin Koç benzer biçimde ülkemizin sevilen oyuncularının yer almış olduğu Üç Kuruş bu hafta yayınlanacak mı?

Üç Kuruş 28.Bölüm Final Fragmanı

Üç Kuruş 28. Üç Kuruş yeni bölüm özeti oku.

YENİ BÖLÜM ÖZETİ

Babasının ölmesiyle yüzleşmekte zorluk çeken Kılıç, Baybars’ın iyi mi öldürüldüğünü bilen herkesi ortadan kaldırmaya adım atar. Kılıç, Kartal’la birlikte Baybars’ın öldürülmesinde oranı olan kardeşi Çetin’i de ölüm listesine alır. Kılıç, intikam için en şiddetli şekilde saldırdığında aile üyelerinden birine daha zarar verir. Şiddetin bir tek daha çok sertlik doğurduğunu gören Leyla, Kartal’a karşı Efe’nin yanında yer alır. Çekmiş olduğu acıyı bastırmaya çalışırken, bu acıyı en iyi anlayan eski dostu Ferhan karşısına çıkar. Ferhan, Kartal’a intikam için harekete geçecek gücü verir. Efe ve Çetin son anda Kılıç ve Baybars’ı ellerinden kaçırmış olmalarına karşın Kartal’ı kendine getirmeleri icap ettiğinin farkındadır. Fakat intikam ardında tek başına ölümüne yürüyen Kartal’ın hep bir adım gerisindelerdir. Kılıç ve Baybars içinde Bahar’ın ölümü sebebiyle yaşanmış olan gerginlikten sonrasında Baybars kaçma planına yalnız devam etmek zorunda kalır. diziris.com Yayınlanan ilk teaser’ında yer edinen “Ben Hiç Yapmadım Diyebilir Misin? İçindeki Irkçıyla Yüzleşmeye Hazır Mısın?” sözleriyle dikkat çeken yapımın hikayesi şimdiden toplumsal medyada merak mevzusu oldu. Senaryosu Murat Uyurkulak ile Damla Serim’in kaleminden çıkan dizinin yönetmenliğini gene ‘İçerde’ ve ‘Çukur’ projelerinden tanıdığımız Sinan Öztürk üstüne alıyor. Murat Uyurkulak ve Damla Serim tarafınca kaleme alınan Ay Yapım imzalı dizide yönetmen koltuğunda Sinan Öztürk oturmaktadır. İlk teaser’ı gösterilen dizinin mevzusu ve oyuncuları şimdiden büyük merakla umut ediliyor. Üç Kuruş’un başrollerinde Uraz Kaygılaroğlu, Burak Altay, Civan Canova, Aslıhan Malbora, Aytaç Uşun, Nesrin Cavadzade benzer biçimde adlar içeriyor. Son olarak ekibe Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisinde Cemil karakterini oynayan Cenk Karagöz katıldı. Uraz Kaygılaroğlu, Ekin Koç, Nursel Köse, Aslıhan Malbora, Civan Canova, Nesrin Cavadzade, Aslıhan Malbora, Aytaç Uşun, Damla Makar ve Burak Altay benzer biçimde mühim adların yer almış olduğu Üç Kuruş dizisi için hazırlıklar devam ediyor.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri