Televizyon

Ukrayna kökenli aktris Mila Kunis ve eşinden Ukraynalı mültecilere 3 milyon dolar bağış

Dünyaca meşhur oyuncu Mila Kunis ve eşi Ashton Kutcher, savaşla münazara eden münazara için suskun kalamadı. Eşiyle kamerayla ilgili izahat meydana getirecek.

“UKRAYNALI OLMAKTAN ONUR DINLIYORUM”

Görüntüler Dawn’da yer habere gore, videoda ile Ukraynalı ve Amerikalı olarak tanıtan Mila Kunis, “1983’te Ukrayna’nın Çernivtsi doğm, 1991’de alan Amerika’ya geldim. Onunla vakit bir Amerikalı, iftiharlı bir Amerikalı olarak baktım.
Ukraynalı hakkında asla konuşulmayan kadar onur dinle” dedi. Kutcher Ukraynalıyla evliyken, mutlu bir halde çizerek, “Ukrayna’da alana gelen vakalardan yola çıkar.

Ukraynalı oyuncu Mila Kunis ve eşinden Ukraynalı mültecilere 3 milyon dolar bağışladı

3 MİLYON DOLAR AFFETTILER

beşeri parayı sağlama gayretini haiz olmak için bağış topladıklarını belirten Kutcher, “En büyük bölgeye tedarik etme yeriz.
Kampanyanın, kampanyanın, etkin olarak destek olarak elde eden Flexport Air ücretsizbnb’ye yararını ve yazdığınız Kutcher, şunları kayıt yaptırdı: “Flexport, Polonya, Romanya, , (*3*) ve Moldova’daki Slovakya sığınmacıları askerlere destek edenlere. Airbnb, Ukrayna’dan kaçan sığınmacılara, kısa Satıcı barınma yapıyorlar. Ukrayna’nın yanında olmak, Ukraynalıları desteklemek.”

Ukraynalı oyuncu Mila Kunis ve eşinden Ukraynalı mültecilere 3 milyon dolar bağışladı

Amerika Birleşik Devletleri, Mila Kunis, Ukrayna, dolar, Magazin, Güncel, Haberler

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri