Genel

Ünlü oyuncu 51 yaşında hayatını kaybetti: Ölüm nedeni belli değil! Çok sayıda yapımda rol almıştı

Editörün SeçtikleriGündemKültür-sanat

Ünlü oyuncu 51 yaşında hayatını yitirdi: Ölüm nedeni belli değil! Çok sayıda yapımda rol almıştı

(*51*)

Gelen bir son dakika haberine bakılırsa meşhur oyuncunun genç yaşta hayatını kaybetmiş olduğu duyuruldu. 51 yaşında hayatını kaybeden meşhur oyuncu, tiyatro ve seslendirme sanatçısı Başak Hususi’in ölüm nedenin hemen hemen belli olmadığı açıklandı. Vefat haberini ise Twitter üstünden Oyuncular Sendikası duyurdu.

Herkesin fazlaca iyi bilmiş olduğu Kolpaçino: Bomba, Kimse Bizi Konuşmasın ve Sinsiran: Yasak benzer biçimde yapımlarla yakından tanından Başak Hususi’in 51 yaşında hayatını kaybetmiş olduğu duyuruldu. Ünlü oyuncunun ölüm nedenin hemen hemen belli olmadığı da gelen bilgiler içinde.

ÖLÜM HABERİ TWİTTER ÜZERİNDEN AÇIKLANDI

Hususi’in ölüm haberini Oyucular Sendikası, Twitter hesabından yapmış olduğu paylaşımla duyurdu. Paylaşımda, “Meslektaşımız Başak Özel hayatını kaybetti. Ailesine ve tüm sevenlerine sabır diliyoruz. Çok üzgünüz. Başımız sağ olsun” ifadeleri kullanıldı.

1663781764 315 Unlu oyuncu 51 yasinda hayatini kaybetti Olum nedeni belli degil

BAŞAK ÖZEL KİMDİR?

Sanat hayatına Ankara Sanat Merkezi’nde almış olduğu tiyatro kurslarıyla süregelen Başak Hususi, ondan sonra Ankara Sanat Tiyatrosu ve Ali Hünal Kabare Tiyatrosu’nda sahne aldı. Hususi, çeşitli bankaların çocuk tiyatrosu topluluklarında, Ankara Halk Tiyatrosu ve Ankara Ekin Tiyatrosu’nda vazife yapmış oldu. Sanatçı, tiyatronun haricinde  beyazperde ve dizilerde rol aldı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri