Genel

Ünlü oyuncu Civan Canova hayatını kaybetti

  • Haberler

  • Gündem Haberleri


  • Ünlü oyuncu Civan Canova hayatını kaybetti

Ünlü oyuncu Civan Canova hayatını kaybetti

Oyuncu Civan Canova bir süre ilkin toplumsal medya hesabından paylaşmış olduğu videoyla akciğerinde kitle tespit edildiğini deklare etti. 67 yaşındaki oyuncu Canova bugün hayatını kaybetti.
  • Haber Merkezi
  • 20.08.2022 – 18:20
  • Güncelleme : 20.08.2022 – 18:54

Ünlü oyuncu Civan Canova’dan sevenlerini üzen bir haber geldi.

Ünlü oyuncu 67 yaşlarında hayatını kaybetti.

“Belki bir yerde, bir vakit karşı karşıya geliriz”

Instagram hesabından paylaşım meydana getiren oyuncu Esra DermancıoğluDostum bu hayatta içime en dokunan sıcacık civanımı kaybettik. Civan refah içinde dolaş bebeğim bir ihtimal gene bi yerde, bi vakit karşı karşıya geliriz.  Oldukca yeni bi haber sevdiklerine, sevenlerine burdan duyurmak istedim. diye yazdı.

İki hafta ilkin hastaneden izahat yapmıştı

Civan Canova iki hafta ilkin hastaneden yapmış olduğu paylaşımda şu ifadeleri kullanmıştı:

Size vereceğim haber güzel değil fakat vermek zorunda hissediyorum kendimi. Her şey 2014 senesinde Gümüşlük sahilinde dolaşırken başladı. Sol bileğimden ameliyatlıydım, kemik ölümü vardı bileğimde onu çıkardılar. Kafeye doğru giderken kapkara bir köpeğin üstüne bastım. Hayvan da gayrı istemli sıçradı doğal olarak, beni yere attı. Sağ kolumun üstüne düştüm. Kemik ölümü, tendon kopması, adele erimesi meydana geldi. MR çekildi ve tabip ‘Protez taktırman gerek’ dedi. Onu da ben istemedim, dikkatsizlik ettim. 2.5, 3 ay ilkin feci ağrılarım başladı. Gece uyutmayacak kadar. Hastaneye geldim ve MR çektirdim. Koluma protez takılması icap ettiğini söylediler. Ama o şimdi 2. planda kaldı. Bu sebeple Akciğer filmi çekerken, belirsiz bir kitle olduğu tespit edildi. 15 gündür hastanedeyim. Ailem yanımda. Birkaç gün sonrasında taburcu edecekler.

Ünlü oyuncu Civan Canova hayatını kaybetti #1

Ünlü oyuncu Civan Canova hayatını kaybetti #2


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri