Genel

Ve sonunda beklenen ödemeler başladı! Hesaplara anında 5.000 TL yatıyor: Bugün başvuran alacak

Editörün SeçtikleriEkonomiGündem

Ve sonunda beklenen ödemeler başladı! Hesaplara anında 5.000 TL yatıyor: Bugün başvuran alacak

Acil nakit ihtiyacı olanlara sevindiren bir haber verildi. Bu haber Ziraat Bankasından gelirken banka tarafınca meydana getirilen duyuruda yeni kredi kampanyasının başlatılmış olduğu ve müracaat onaylandığında anında hesaplara 5.000 TL yatacağı ifade edildi. Paraya gereksinim duyan vatandaşlar düşük faizli kredileri araştırmaya başlarken beklenen haber Ziraat Bankasından geldi.

YÜZDE 1.79 FAİZ ORANI

Ziraat Bankası tarafınca yeni kredi kampanyasının ayrıntıları paylaşıldı. Buna bakılırsa Ziraat Bankası tarafınca paylaşılanlara bakılırsa 5 bin lira kredi alınabileceği ifade edildi. Bu doğrultuda kredi vadesinin 24 ay olduğu ve faiz oranının ise yüzde 1.79 olduğu ifade edildi.

AYNI GÜN PARA ALINACAK

Acil nakit para gereksinim duyan vatandaşlar Ziraat Bankasının tüketici kredi kampanyasına müracaat yapabilir ve eğer kredi şartlarına uygunsa aynı gün içinde parasını alabileceği aktarıldı.

VADE DETAYLARI

Dilediğiniz ödeme alternatifleriyle esnek bir yapıya haiz olan kredi kampanyasında 50 bin liraya kadar olan kredilerde vade sayısı 36 ay olurken 50 bin lira ile 100 bin lira içinde olan krediler için vade sayısı 24 ay olduğu paylaşılırken 100 binden fazla olan kredilerde vade sayısının 12 olduğu aktarıldı.


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
düşmeyen takipçi satın al tiktok takipçi satın al Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
viagra meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri