Genel Kültür

Vikings Valhalla Dizi Konusu ve Yorumu – Netflix

Vikings Valhalla Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix adlı içeriğimize güzel geldiniz. Sizleri birkaç dakika süresince meşgul edecek çözümleme yazısında şuna eş suallerin yanıtlarını tespit edeceksiniz. Vikings Valhalla dizi mevzusu, yorumu, analizi, tenkidi, analizi, IMDb puanı, fragmanı, rejisörü, senaryocuyu, oyuncu ekibi, yayınlanma zamanı, hakkında, kaç kısım, kaç sürem şeklinde suallerin yanıtlarına erişeceksiniz. Değişik güncel içerikler için takipte kalmayı unutmayınız.
İzleyiciler 25 Şubat itibariyle Vikings Valhalla’ya erişebilir.

Netflix, tüm 6 sürem süresince hizmet veren ve İskandinav savaşçı-kâşif Ragnar Lothbrok ve oğullarının serüvenini özetleyen Vikings’in devam tezsi Vikings: Valhalla ile akdikeni karşısına çıktı. Aylar ilkin gösterilen bülten ve posterlerle gerek Vikings hayranlarını gerekse mevzu ile alakası olmayan standart seyircileri kendisine sürüklemeyi başarırken 25 Şubat itibariyle gösterilen ilk sezonun arkasından gündem mevzusu haline geldi.
Diğeri ayrıntılara yazının devamında erişebilirsiniz.

Yaratıcılığını Jeb Stuart’ın üstlendiği Vikings Valhalla, geçmişi anma ve geleceği kucaklama başlıklı tanıtım metniyle seyircisi karşılıyor. “Büyük savaşçı Ragnar Lothbrok’un galibiyetleri artık bir efsaneye dönüştü. Ve bunu izleyen 100 senede, Vikingler, kuzeydeki konumlarını terk ederek İngiltere’ye yerleşmeye başladı. Artan refah, değişen kumpas, Sakson komşuları büyük bir tehdide çekerken İngiliz Kralı Aethelred ani bir sonuc bölgede yaşayan tam Vikingleri öldürmeye karar verdi.
Ve Danimarka kralı Canute, intikam için, tam Vikingleri Kattegat’a çağırdı.

Vikings Valhalla Dizi Yorum

Vikings Valhalla, vahim bir kan banyosu ile başladığında, gözler her an Ragnar’ı arasa da, fitili ateşleyen ilk gelişme ortaya çıkmaktadır. Aethelred’in kanlı emri ile kıyılardaki Vikingler arınılırken bu haber ülke çapında yankılanmaya başlamaktadır. Ve bu gelişme Danimarka Kralı Canute’un, Vikingleri dört bir taraftan toplayıp Kattegat’a gelmesi için oluşturacağı çağrının habercisi olmaktadır.
Paganlar ve Hıristiyanlar içinde bölünen inançlar, Valhalla’nın devingenlerini ortaya çıkaracak değişlerden biri olacaktır.

25 Şubat’ta gösterilen bir öteki galibiyetli dizi: The Fame Game

Bununla beraber belleklere kazımamız ihtiyaç duyulan onlarca değişik karakter seyirci karşısına çıkmaya başlamaktadır. Ve o adlardan ilki Harald’tır. Kral Canute’un aşamasında savaşacak olan genç adama ilaveten Freydis’e saldırı edip hücum eden bir Hıristiyan Viking’den intikam almak isteyen Leif ve Freydis; Normandiyalı Emma ve oğlu Prens Edmund; adam bir İskandinav savaşçısı olan sadece siyah tende bir hanımefendi tarafınca canlandırılan Jarl Haakon ve daha saymakla bitmeyecek onlarca kişi…

En genel özetiyle, Vikings Valhalla, 6 sezonluk dizinin tüm anlamıyla devamı şeklinde sezdiriyor.
Zırh ve silahların göze hitap edişi, özlenen kanlı simaların yerini tespit etmesi, bazı harp sahnelerinin Last Kingdom ve Vikings eşi ivmeye erişmesi; körelen Vikings bünyemizi yerine getiriyor.

Netice olarak: 7/10.

IMDb: 7,7 / Ayrıca güncel puana tıklayarak erişebilirsiniz.

Dizi Oyuncu Kadrosu ve Değişik Karakterler

 • Sam Corlett – Leif Eriksson
 • Frida Gustavsson – Freydís Eiríksdóttir
 • Leo Suter – Harald Sigurdsson
 • Bradley Freegard – King Canute
 • David Oakes – Earl Godwin
 • Caroline Henderson – Jarl Haakon
 • John Kavanagh – The Seer
 • Pollyanna McIntosh – Queen Ælfgifu
 • Asbjørn Krogh Nissen – Jarl Kåre
 • Julian Seager – Jarl Gorm
 • Jóhannes Jóhannesson – Olaf Haraldson
 • Laura Berlin – Emma of Normandy ve değişik.

Vikings Valhalla Dizi Mevzusu ve Yorumu – Netflix yazı sonu.
Öyleyse sizlere neşeli seyirler. Ayrıca siteye üye olarak güncel yazılardan anında haberdar olabilirsiniz. Değişik içeriklerde düşünce suretiyle…

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri