Genel Kültür

Viva Femina Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Viva Femina 2023 dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle şeklinde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

25 Ocak 2023’de yayınlanmaya süregelen 2023 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 35 bölümden oluşan dizinin bölümleri 45 dakikalık süreden oluşuyor.

iQiyi tarafınca gösterilen dizi, zamanı, duygusal ve drama türünde içeriyor. Dizinin yönetmenliğini Lin Hong Guang üstlendi.

9 Ekim 2022’de gösterilen kısmı ile maraton tamamlandı.


Dizinin oyuncu kadrosunda Yin Tao, Jasper Liu, Ren Zhong, Wang Yuan Ke, Kira Shi, Wang Ce, Liu Li Li ve Zhang Shu şeklinde adlar içeriyor.

Haftada 7 bölüm gösterilen dizi Good Women adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,6‘lık puana haiz oldu.


Finland Papa (2023) Dizi | Konusu | Oyuncuları | Kore Dizileri

Viva Femina mevzusu

Dizinin mevzusu, Birbirinden fazlaca değişik kişiliklere haiz üç kadının hikayesi, dost olması pek ihtimaller içinde görünmeyen bir arkadaşlık kuruyor. Hayatların zorlukları içinde karşılıklı olarak birbirini desteklemek ve güzel bir yaşam yaratmak için kendine kıymet bulmak.

Kang Zi You, Amerika’dan mezun olduktan sonrasında Çin’e döner. Uzun seneler devam eden yoğun emek harcama sonucunda, en iyi arkadaşı Lin Qian Yu tarafınca yönetilen bir güzel duyu tıp kliniğinde satış müdürü olarak çalışıyor. Fazlaca yetenekli ve her yıl firmanın satışlarına devamlı iyileştirme getirmeyi başarıyor. Ancak, hayatta özensizdir. Ona bakması için önceki evliliğinden olan kızı Kang Ni’ye güveniyor.

Büyükannesi tarafınca büyütülen Kang Ni, bir ev işi uzmanıdır ve yiyecek pişirme ve sofra düzenine derin bir ilgi duymaktadır. Annesi için sofraya çeşit çeşit güzel yemekler getirdi. Kıdemlisiyle görüştükten sonrasında, annesine bakmak için randevusu birçok kez yarıda kesildi. Kendi canına kıymak istiyor fakat annesini yalnız bırakamıyor.

Viva Femina oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Yin Tao, Jasper Liu, Ren Zhong, Wang Yuan Ke, Kira Shi, Wang Ce, Liu Li Li ve Zhang Shu şeklinde adlar içeriyor.

Yin Tao – Kang Zi You
Jasper Liu – Nie Yun Ze
Ren Zhong – Zheng Qiong
Wang Yuan Ke – Meng Yu Shan
Kira Shi – Lin Qian Yu
Wang Ce – Shen Cheng Feng
Liu Li Li – Yang Wan Ru
Zhang Shu – Xia Ling
Lu Chen Yue – Kang Ni
Wang Yu – Chen Zong

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden kovuşturmak için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden kovuşturmak için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/


İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş