Vodafone Youtube Paketi Sınırsız 2022 - Webhaberim
Oyun

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız 2022

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız servisi web üstünden video izlemeyi sevenlerin devamlı olarak kullandığı servislerden birisidir. Vodafone Sınırsız Youtube Paketi ile web kotanızı kullanmadan arzu ettiğiniz kadar YouTube, YouTube Müzik, Youtube Kids ve İzlesene web sayfalarından video seyredebilirsiniz. Günlük Video Pass paketi faturalı yada faturasız hat sahiplerine hususi olarak hazırlanmıştır. Vodafone Sınırsız Youtube paketini isteğinize bağlı olarak günlük, haftalık yada aylık şeklinde alabilirsiniz.

Vodafone Sınırsız Youtube Paketi Nasıl Yapılır

Youtube sınırsız paket satışı bir tek Vodafone Yanımda Uygulaması yada satın alan hizmetleri üstünden yapılmaktadır. Faturalı yada faturasız hattınızla Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında ek paketler kısmından Video Pass sekmesine tıkladıktan sonrasında kullanmak istediğiniz süreyi seçip satın alma işlemlerini yapabilirsiniz.

Vodafone Faturasız Youtube Paketi

Faturasız hat sahiplerinin sınırsız Youtube paketi almaları mümkündür. Ilk olarak Yanımda uygulamasına giriş yaptıktan sonrasında ek paketler kısmına bağlanıp Sınırsız Video Pass sekmesine tıkladıktan sonrasında bu paketi günlük, haftalık yada aylık olarak alabilirsiniz. Günlük yada haftalık alım işlemi sonrası süre bitiminde tekrarı olmaz ve otomatikman iptal olur. Aylık alımlarda ise iptal etmediğiniz süre içinde otomatikman kendini yeniler. İptal işlemleri için aynı şekilde Yanımda uygulamasına giriş yaparak tarifem ve paketlerim kısmından iptalini yapabilirsiniz.

Vodafone Günlük Youtube Paketi

Vodafone Günlük Video Pass Paketi faturalı ve faturasız hat sahiplerinin kullanabileceği pakettir. Bu servisin tutarı 9 TL olarak belirlenmiştir. Satın alma işlemini tamamladıktan sonrasında 24 saat içinde web kotanızı kullanmadan limitsiz olarak YouTube, YouTube Müzik, YouTube Kids yada İzlesene uygulaması üstünden video seyredebilirsiniz. 24 saat sonrasında otomatikman iptal olacaktır. Ayrıca otomatik yenileme yapmaz.


Vodafone Haftalık Youtube Paketi

Vodafone Haftalık Video Pass Paketi tutarı 19 TL olarak belirlenmiştir. Haftalık Video Pass paketini satın aldıktan sonrasında 7 gün süresince kotanızı yemeden sınırsız video seyredebilirsiniz. Bu paketleri bir tek Yanımda uygulaması üstünden yada satın alan hizmetlerine bağlanarak satın alabilirsiniz.


Not: Bazı dostlar Sınırsız Youtube Paketini satın almalarına karşın halen web kotasının azaldığını söylüyorlar. Şunu bilmenizi isterim ki bu servisleri satın aldıktan sonrasında bir tek Youtube uygulaması üstünden izleyeceğiniz videolar sınırsız ve parasız olmaktadır. İnternet tarayıcısı üstünden video seyretme işlemi yapmış olursanız web kotanızdan düşecektir.

Vodafone Youtube Paketi Sınırsız 2022 mevzusunun sonuna geldik. Aklınıza takılan her türlü suali yada yapamadığınız bölgeleri yorum kısmına yazarak bizlere iletebilirsiniz.

İlgili Makaleler

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri