Dizi Haberleri

Walder film konusu ve oyuncuları

Polisiye, gerilim türünde ki Walder filmin konusu ve oyuncuları merak edilmekte ve araştırılmaktadır. Bir baba kızının ölümü sonrası yaşanmış olan vakalar filmimizde büyük merak uyandırdı. Walder filmin konusu nedir? Walder filmin oyuncu ekibi kimlerdir? İşte ayrıntılar.

4 Aralık 2020 tarihinde gösterilen Walder filmi, aksiyon, gerilim ve polisiye film türü olarak büyük yankı uyandırmıştı. Filmin yönetmenliğini Nisan Mullen üstlenirken, senaryo ve yapımcılığını Tim Doiron yapmıştır. Filmde Heather Graham, Aaron Eckhart, Tommy Lee Jones benzer biçimde adlar rol almaktadır. Film 1 saat 44 dakika sürmektedir. IMDb puanı ise 5,7′ dir.

Walder konusu nedir?

Arthur Bretnik, çocuğunu kaybettikten sonrasında ruhsal sorunlarla boğuşan zor bir dönemden geçmektedir. Arthur Bretnik, Wander adlı minik bir kasabada bir katliam gizemini ortaya çıkarmak için mevzuyu araştırmak suretiyle işe alınır. Ancak onu tutan kişinin acayip davranışı onu şüphelendirir. Bir komploya kapıldığını düşünür ve dönemin onu bu komploya sürüklediğini anlamış olur. İçinde bulunmuş olduğu ve şüphelendiği durum, kızının ölümünün bir komplo olduğundan şüphelenmesine niçin olur. Psikolojik sorunları ile durumun ciddiyetini ayırt ettikten sonrasında, dışarı çıkıp mevzuya odaklanmaya ve olayın gerçek yüzünü ortaya çıkarmaya karar verir.

Walder oyuncu ekibi

-Aaron Eckhart

-Katheryn Winnick

-Heather Graham

-Tommy Lee Jones

-Raymond Cruz

-Brendan Fehr

-Roger Dorman

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
izmir profilo servisi elf bar vozol
deneme bonusu meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri