Genel Kültür

Warm Meet You Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Warm Meet You 2023 dizi, mevzusu, oyuncuları, karakterleri, cast, yorumları, incelemesi, Mydramalist puanı, Chinese Drama 2023, Çin Dizileri 2023, fragmanı, izle benzer biçimde aramalarınıza yorumguncel.com’dan cevap bulabilirsiniz.

Dizi hakkında

19 Kasım 2022’de yayınlanmaya başlamış olan 2022 yapımı Çin dizilerindendir. Toplam 35 bölümden oluşan dizinin bölümleri 36 dakikalık süreden oluşuyor.

Mango TV tarafınca gösterilen dizi, zamanı, duygusal ve drama türünde yer ediniyor. Dizinin yönetmenliğini Chu De Jian üstlendi.

11 Aralık 2022’de gösterilen kısmı ile maraton tamamlandı.


Dizinin oyuncu kadrosunda Li Ge Yang, Qi Yu Chen, Xu Ke, Yu Cong, Gao Jun Jie ve Wang Qian Guo benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Haftada 5 bölüm gösterilen dizi Quickly Meet The Cute Me adı ile de biliniyor.

Dizi Mydramalist‘te 7,5‘lik puana haiz oldu.


Warm Meet You mevzusu

Dizinin mevzusu, Zhao Nuan Nuan, devamlı Çin’in en iyi orijinal çizgi roman sanatçısı olmayı hayal etmiş, sadece onlarca kere başarısız olmuş, muhteşem çizim becerilerine haiz bir çizgi roman sanatçısıdır. Umutsuzca bir kör randevuya gitmek zorunda kalır, sadece yanından geçmekte olan Gu Yi Chen’i kör randevusu sanır. Zhao Nuan Nuan’ın tek kusuru, son aşama şanssız olmasıdır, sadece kaderin bir cilvesi olarak, Gu Yi Chen’e yaklaştığı sürece şansının daha iyiye doğru değiştiğini kazara keşfeder.

Nuan Nuan, yirmi senelik fena şansını değişiklik yapmak ve şansını elde etmek için Gu Yi Chen’in CEO’su Gu Yi Chen’in ofisinde tam zamanlı bir temizlik işine başvurmak için adam kılığına girmekten çekinmez. benzeri görülmemiş bir “karşı cins dokunma alerjisinden” muzdariptir.

Viva Femina Dizi | Konusu | Oyuncuları | Çin Dizileri

Warm Meet You oyuncuları ve karakterleri (cast)

Dizinin oyuncu kadrosunda Li Ge Yang, Qi Yu Chen, Xu Ke, Yu Cong, Gao Jun Jie ve Wang Qian Guo benzer biçimde adlar yer ediniyor.

Li Ge Yang – Gu Yi Chen
Qi Yu Chen – Zhao Nuan Nuan
Xu Ke – Sheng Qiao Nan
Yu Cong – Fang Mi
Gao Jun Jie – Zhao Ming Yang
Wang Qian Guo – Wu Xin Ran

Bu ve benzeri içerikleri Instagram üstünden izlemek için: https://www.instagram.com/ygdizifilm/

Bu ve benzeri içerikleri Youtube üstünden izlemek için: https://www.youtube.com/@yorumguncel/


İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak smm panel
sitene canlı tv ekle bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş