Kripto Para

Waves fiyatları çıldırdı! Waves fiyatları neden artıyor?

Waves maliyetlerinde son dönemlerde ciddi kıymet çoğalışı yaşanıyor. Waves’de bu günlerde yaşanmış olan maliyet artışlarının arkası neler var?

Waves maliyetleri delirdi! Waves maliyetleri neden çoğalıyor?

Aşağıdaki grafikte Waves – WAVE token maliyetlerinde yaşanmış olan başkalaşımı bakıyoruz. Wave maliyetlerinde bu günlerde basit üstü kıymet çoğalışları yaşanıyor. Kripto para piyasalarında bir durağanlık mevzubahisi iken Waves’deki kıymet çoğalışında neler tesirli oluyor.

waves fiyatları

Waves yazının kaleme alındığı saatte 20 doların üstünde işlem bakıyor.
Waves, Waves 2.0’a geçiş sürecini deklare etti ve Waves PPOSS (Practical Proof of Stake Sharding) sistemine geçmeye hazırlanıyor. PPOSS ile Waves, işletim hızını çoğaldırırken Ethereum’a bir seçenek olmak istiyor.

Waves yol haritasında DAO yapısını tanıtırken Waves’in blockchain’ler içinde köprü kurmaya çalıştığını bakıyoruz. Başka Bir Deyişle yol haritasına nazaran Waves, Chainlink şeklinde oracle hizmetleri sunabilecek.

Sasha Ivanov adlı bir Ukraynalı teşebbüsçü tarafınca geliştirilen Waves, yeni yol haritasındaki hedeflerini bitirdikten sonrasında uslu kontratlara ve Dapps’lere ev sahipliği yapabilecek.
Terra LUNA’nın da gösterdiği galibiyette LUNA’nın da Ethereum’a bir seçenek olarak çıktığını bakıyoruz. Aşağıdaki grafikte Terra Luna maliyetlerindeki başkalaşımı görüyoruz.

Terra LUNA fiyatları

Kaynak

.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
Instagram takipçi hilesi instagram yabancı takipçi satın al takipçi satın al
meritking meritroyalbet bahsine giriş madridbet yeni giriş paralı tombala siteleri