Fiyatlar

World kart opet akaryakıt kampanyası 1-31 Temmuz 2023

World kredi kartınızla opet akaryakıt istasyonlarından yapacağınız 500₺ ve üstü alışverişlerinizde 25₺ olmak suretiyle toplamda 75₺ opet puan kazanacaksınız. Ödemeler world posundan yapılmalıdır. Kampanyaya world mobilden 1-31 Temmuz 2023 tarihleri içinde katılabilirsiniz.

Kazanacağınız Opet Puanları yalnızca anlaşmalı OPET istasyonlarından yapacağınız akaryakıt ve otogaz alımlarında kullanabilirsiniz.
Opet Puan kullanımı ile meydana getirilen işlemlere kampanya kapsamında ödüllendirme yapılmamaktadır.
Aylık harcama tutarları satın alan bazında değerlendirilecek olup ve harcamalara ilişkin puan kazanımları gene satın alan bazında hesaplanacaktır.
Harcamalarınız bir takvim ayı üstünden hesaplanacaktır.
Opet istasyonlarında akaryakıt ve otogaz ürünleri için pompa satış tutarları üstünden fiyat indirimi uygulanmış olduğu durumlarda Opet Puan kazanılamaz. Opet Puan kazanımları, öteki kampanyalar ile birleştirilemez.
Opet Worldcard sahiplerinin Opet Puan kazanabilmeleri için anlaşmalı Opet istasyonlarından yaptıkları akaryakıt yada otogaz alımlarını, istasyondan çıkmadan, istasyon otomasyonundan gelen alım bilgisi ile eşleştirerek Opet Worldcard ile ödemeleri gerekmektedir.
Geçmişe yönelik meydana getirilen ödemeler ve istasyon dışı satışlardan Opet Puan kazanımı mümkün olmayacaktır.
Aynı gün aynı üye işyerinden meydana getirilen işlemlerin yalnızca biri kampanyaya dahil edilecektir.
Chippin uygulaması üstünden yapılacak harcamalar kampanyaya dahil değildir.
Opet’ten yapılacak akaryakıt ve otogaz alımlarında Opet Worldcard’ın kullanılması durumunda, Opet sadakat kartı yada öteki Parolu kartlara verilen Paropuan kazanılamayacaktır.
Farklı bir Yapı Kredi kredi kartınızı Opet Worldcard’a çevirmeniz durumunda; eski kartınızdaki Worldpuan’lar Opet Worldcard’ınıza aktarılacaktır. Yeni Opet Worldcard’ınıza aktarılan Worldpuan’lar tüm World Üye İşyerlerinde geçerli olmaya devam edecektir.
Opet istasyonlarından gerçekleştirdiğiniz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık olarak hesaplanırken, yalnızca Opet Worldcard’ınız ile gerçekleştirmiş olduğunuz harcamalar dikkate alınacaktır. Eski Yapı Kredi kredi kartınızla Opet istasyonlarından gerçekleştirmiş olduğunuz akaryakıt ve otogaz harcamalarınız aylık hesaplamada dikkate alınmayacaktır.

İlgili Makaleler

Başa dön tuşu
toptan çakmak Elektronik Nargile smm panel
bonus veren siteler deneme bonusu veren siteler madridbet meritking kingroyal madridbet yeni giriş kingroyal giriş